Poslední domácí utkání sezony přinese dvě loučení. Profesionální kariéru se chystá ukončit pětatřicetiletý univerzál Jiří Kladrubský, naposledy na budějovickém stadionu se představí také jednačtyřicetiletý brankář Jaroslav Drobný, kterému po sezoně v Dynamu končí smlouva. Zápas proti Slovácku začne v neděli v 17 hodin.

Budějovický odchovanec Jiří Kladrubský naskočil do nejvyšší české soutěže už v osmnácti letech v dresu Dynama a symbolicky v něm první ligu také opustí. Největší úspěchy své kariéry prožil v pražské Spartě, se kterou získal mistrovský titul, vyhrál superpohár a zahrál si také v evropských pohárech.

Celkem tři angažmá absolvoval také v zahraničí, kde postupně hájil barvy Slovanu Bratislava, řeckého Kallonis a italské Pavie. Zřejmě nejúspěšnější ročník v dresu Jihočechů zažil před dvěma roky, kdy sedmi góly a třinácti asistencemi výrazně přispěl k návratu svého klubu zpět do nejvyšší soutěže.

Naposledy se v černobílém dresu na Střeleckém ostrově představí také zkušený brankář Jaroslav Drobný. Rodák z Počátek na Vysočině má za sebou opravdu bohatou a úspěšnou kariéru. Stal se mistrem Evropy do jednadvaceti let, účastníkem olympijských her v Sydney a odchytal také sedm zápasů za českou reprezentaci.

Do Dynama se vrátil v průběhu minulé sezony, kdy svými výkony v brance pomohl mužstvu k postupu do skupiny o Evropskou ligu. I v letošním ročníku převážně plnil roli jedničky, odchytal jednadvacet utkání a připsal si pět čistých kont.