Do konce FORTUNA:LIGY zbývají odehrát tři kola. Dynamo se v předposledním venkovním utkání představí na hřišti Teplic, které stále bojují o záchranu v soutěži. Jihočeši pojedou na sever Čech povzbuzeni o dvě výhry v řadě, které v posledních kolech uhráli proti Příbrami a Pardubicím. Utkání Na Stínadlech začíná v neděli od 15:00.

FK Teplice
www.fkteplice.cz

SK Dynamo ČB
www.dynamocb.cz
15. místo (26 bodů)
Postavení v tabulce
11. místo (38 bodů)
30:62
Skóre
32:42
Mareš (8)
Nejlepší střelec
Čolić (8)
Moulis (5)
Nejvíce asistencí
Javorek, Čolić (4)
Jablonec - Teplice 4:1
Poslední zápas
Dynamo - Pardubice 2:0
PRRPR
Forma
VVPRP

FK Teplice

Fotbalisté ze severu Čech prožívají od postupu do nejvyšší soutěže v roce 1996 nejhorší sezonu v historii. Před víkendovým kolem jim patří patnáctá pozice, tedy první nesestupová příčka. Na šestnácté Brno mají aktuálně náskok čtyř bodů.

Od úvodu sezony se žlutomodré mužstvo pohybuje ve spodní polovině tabulky. Výhru slavilo naposledy na začátku března, od té doby uhrálo jenom čtyři body za čtyři remízy. Hrozivá je také bilance inkasovaných branek, kterých Tepličtí dostali už 62 a jsou v tomto ohledu společně s Příbramí a Opavou nejhorší v lize.

Úvodní vzájemné utkání proběhlo na začátku roku, kdy mělo Dynamo parádní vstup do jarní fáze sezony a proti Teplicím to pro mužstvo Davida Horejše byla už třetí výhra v jednom týdnu. O výsledku rozhodli obránci Talovierov a Čolić.

David Horejš před utkání v Teplicích:
„Jsme rádi, že jsme přerušili negativní sérii a dvakrát za sebou vyhráli. Navíc jsme ani v jednom případě neinkasovali, což nás těší o to víc. Čeká nás těžké utkání, protože soupeř bojuje o záchranu, kterou si může zajistit už v utkání proti nám. Uděláme všechno pro to, abychom přidali i třetí vítězství v řadě."

Poslední vzájemné utkání – 24. 1. 2021:
SK Dynamo ČB - FK Teplice 2:0 (1:0)
Branky: 20. Talovierov, 48. Čolić (pen.). ŽK: Mészáros, Králik, Ekpai - Trubač, Mazuch. Rozhodčí: Denev - Nádvorník, Váňa.
Sestava Dynama: Vorel – Čolić, Králik, Talovierov, Novák – Čavoš, Javorek – Mészáros (76. Ekpai), Alvir (83. Valenta), Mršić (88. Ledecký) – Brandner.
Sestava Teplic: Grigar – Vondrášek, Gabriel, Mazuch, Černý (71. Mareš) – Jukl, T. Kučera (71. Hyčka), Radosta (61. Vukadinovič), Trubač (87. Žitný), Moulis – Řezníček.

Utkání 32. kola FORTUNA:LIGY začíná v neděli v 15:00 v Teplicích a vy jej můžete zde sledovat v online reportáži. Zápas bude jako hlavní rozhodčí řídit Petr Hocek, na čarách mu budou jako asistenti pomáhat Milan Flimmel a Lucie Ratajová.