Poměrně jednoznačným výsledkem skončilo utkání nadějí. V rámci Zimní ligy změřila juniorka síly s A-dorostem a po dvou brankách Kaňáka a jedné Pouzara nakonec slavila vítězství 3:0. Na Složišti mohli diváci sledovat velice svižný fotbal v podání obou českobudějovických účastníků turnaje.

Vstup do utkání přitom vyšel daleko lépe dorostencům, kteří téměř celou úvodní půlhodinu diktovali tempo zápasu. Pomalu se rozjíždějící rezerva ale získávala s postupem času na jistotě. Zlomovým okamžikem se potom ukázalo střídání v podání B-týmu, kdy zraněného stopera Milana Šafránka nahradil Josef Příhoda. Od tohoto momentu začal tým vedený Karlem Musilem hrát systém 3-5-2 a získal tak převahu ve středu hřiště.

První branky zápasu se ale diváci dočkali až po přestávce, když se překrásnou trefou z úhlu prosadil Kaňák. Inkasovaná branka značně poznamenala hru dorostu, který poměrně nečekaně vyklidil pole. Druhou branku rezervy přidal Radim Pouzar, když jeho centr propadl až za záda překvapeného gólmana Vlka. Konečnou podobu výsledku potom stanovil velice aktivně hrající Kaňák.

Sestava Dynama B:
1. poločas: Pešula – Hrbáč, Šafránek (Příhoda), Picka, Ryšánek – Adam, Dobal, Rakovan, Mašek – Adamec, Košík
2. poločas: Vršecký – Hrbáč, Picka, Ryšánek – Pouzar, Dobal, Příhoda, Rakovan, Mašek (Adam) – Adamec, Kaňák