První start v základní sestavě si v dresu Škody Xanthi odbyl útočník David Lafata. Do střelecké listiny se ale nezapsal a hrací plochu opustil v 62. minutě. Z vítězství se v zahraničí radovali také Miroslav Seman a Martin Dobrotka. V české lize na sebe nejvíce upoutal trenér Pavel Tobiáš, který si1 připsal na své konto již stý vyhraný ligový zápas ve funkci hlavního trenéra (74 výher získal během působení v Dynamu České Budějovice!). U jeho úspěchu asistoval i Miloslav Penner, který musel ale těsně před koncem zápasu opustit hrací plochu kvůli zranění. V ČFL si zahráli Jakub Skála a Jan Pintér.

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)

David LAFATA (Škoda Xanthi /Řecko/)
V utkání s OFI Kréta, které skončilo nerozhodným výsledkem 1:1, nastoupil v základní sestavě. Na hřišti vydržel do 62. minuty. Po druhém kole řecké ligy tak Xanthi patří šesté místo se ziskem 4 bodů za jednu výhru a jednu remízu. V příštím kole hraje Klub Davida Lafaty doma s Apollon Salonica.
Statistiky: 2 zápasy - 86 minut - 0 gólů - 0 žlutých karet

Jaroslav DROBNÝ (Fulham FC /Anglie/)
Fulhamu se ve víkendovém zápase dařilo, když dokázal na hřišti Newcastlu uhrát remízu 1:1. Brankář Jaroslav Drobný se stále neobjevil ani na lavičce náhradníků. Fulham si udržuje 13. místo a příští víkend doma přivítá West Ham United.
Statistiky: 0 zápasů - 0 minut - 0 žlutých karet

Miroslav SEMAN
(Nea Salamis /Kypr/)
Ve druhém kole kyperské ligy Nea Salamis s Miroslavem Semanem nezaváhal a zvítězil na hřišti Enthoi 2:1. Exbudějovický golman Seman dostal jedinou branku v úvodu prvního poločasu. Salamisu patří po dvou kolech osmé místo se ziskem tří bodů. Příští kolo odehraje tým doma s Olympiakosem Nikosia.
Statistiky: 2 zápasy - 180 minut - 0 žlutých karet

Jaroslav CHLEBEK (Slovan Bratislava /Slovensko - 2.liga/)
Domácí duel s Michalovcemi fotbalisté z hlavního města Slovenské republiky nezvládli a doma jen remízovali 0:0. Velký vliv na vývoj utkání mělo vyloučení domácího Slobody, který musel hrací plochu opustit již v 5. minutě. Jaroslav Chlebek do utkání kvůli zranění nenastoupil. Kvůli bodové ztrátě klesl Slovan na třetí místo tabulky.
Statistiky: 6 zápasů - 513 minut - 2 góly - 0 žlutých karet

Martin DOBROTKA (Rimavská Sobota /Slovensko - 2.liga/ - hostování)
Utkání Trnavy B s Rimavskou Sobotou, které sledovalo 1600 diváků, skončilo 1:0 pro hosty. Jedinou branku zápasu vstřelil v 60. minutě Albert. Z vítězství v zápase se mohl radovat i stoper Dynama Martin Dobrotka, který na netradičním postu pravého obránce odehrál celých devadesát minut. Rimavské Sobotě nyní patří desáté místo tabulky.
Statistiky: 5 zápasů - 450 minut - 1 žlutá karty

Fotbalisté Dynama hostující v českých týmech

I. LIGA
Miloslav PENNER (Příbram)
Příbram si pod vedením trenéra Pavla Tobiaše udržuje stále skvělou formu a v posledním víkendovém zápase porazila na svém hřišti ambiciózní Olomouc vysoko 3:0. Obránce Miloslav Penner nastoupil od začátku zápasu a jeho radost s třígólového vítězství pokazilo jen zranění, kvůli kterému utkání nedohrál. Trenér Pavel Tobiáš se dočkal svého stého vítězství na postu hlavního trenéra!
Statistika: 5 zápasů - 441 minut - 1 žlutá karta

David HOREJŠ (Brno)
Do utkání s Baníkem Ostrava sice nastoupil v základní sestavě, přesto ale odehrál pouze 30 minut a poté ho z taktických důvodů vystřídal záložník Mezlík. Ani takovéto manévry ale kouči Kotrbovi nepomohly a jeho mužstvo nakonec opět pouze remízovalo 1:1. Brno zůstává stále poslední s pouhými dvěma body na kontě.
Statistika: 5 zápasů - 310 minut - 1 žlutá karta - 1 červená karta

III. LIGA
Lukáš BEER
(Střížkov/Bohemians Praha)
Do utkání s Příbramí B (1:2) nenastoupil.
Statistika: 2 zápasy - 180 minut - 0 žlutých karet

Jan PINTER (Strakonice)
Na utkání proti rezervě Dynama České Budějovice asi nebude vzpomínat v dobrém. Nejprve si jednu branku vstřelil do vlastní sítě a poté nechtěně asistoval u branky druhé. Ani jeho špatný den ale nic nezměnil na tom, že jeho tým v drametickém utkání zvítězil 3:2!
Statistika: 2 zápasy - 180 minut - 1 žlutých karet

Jakub SKÁLA (Břevnov)
V zápase na hřišti Karlových Varů nastoupil v základní sestavě. Ani on ale nedokázal zabránit třem gólům v síti Břevnova a utkání tak skončilo vysokým rozdílem 3:0.
Statistika: 1 zápas - 90 minut - 0 žlutých karet