V Čechách v současné době vrcholí přípravy ligových týmů na nadcházející část jarní sezony. Většina ligových soutěží Evropy je ale v plném proudu a v některých zemích se o víkendu objevili na hřišti i bývalí fotbalisté Dynama České Budějovice, kteří do zahraničí odešli přímo z Českých Budějovic bez jakékoliv mezizastávky v jiném týmu české ligy. V minulých letech tým Dynama takto opustili Jaroslav Drobný, Miroslav Seman a nedávno také Martin Vozábal.
I. LIGA
Miloslav PENNER
(Příbram)
Pod trenérem Pavlem Tobiášem nastupuje v dresu Marily Příbram. O víkendu nechyběl v základní sestavě týmu na soustředění v slovenském Senci. Středočeši hráli v sobotu zápas s Rimavskou Sobotou (0:0) a řízný obránce odehrál na levém kraji obrany celých devadesát minut.

II. LIGA
Aleš MATOUŠEK
(Tatran Prachatice)
Nová akvizice Tatranu odehrála v zápase s ligovým Chmelem Blšany poločas, když o přestávce střídal ex-strakonického kanonýra Zušťáka. Na hřiště přišel za stavu 1:0 pro Prachatice, výrazněji na sebe neupozornil a utkání skončilo 1:1.

Stanislav ROŽBOUD (Tatran Prachatice)
Hbitý krajní záložník odehrál v zápase proti Blšanům 78 minut. Nejvíce o sobě dal vědět již po deseti minutách hry, kdy pěknou střelou k tyči protáhl blšanského golmana Aleše Chvalovského.

Zdeněk Křížek (Tatran Prachatice)
Proti Blšanům odchytal celé utkání. V prvním poločase neměl prakticky žádnou práci, gól dostal až v 73. minutě, kdy se ke špatné rozehrávce dostal Pleško a bez větších problémů vyrovnával na konečných 1:1.

Jiří PRAVDA (Tatran Prachatice)
Na levém kraji zálohy odehrál 67 minut - střídal ho Nitrianský.

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)
Jaroslav Drobný (Panionios Atény /Řecko/)
V domácím zápase proti AEK Athény odchytal celé utkání a nestačil pouze na střelu Katsouranise v 58. minutě. Jeho tým se také jednou trefil (7. Kiassos), a tak se obě mužstva rozešla smírně 1:1. Panionusu patří v současné době jedenácté místo řecké ligy.

Miroslav Seman (Nea Salamis /Kypr/)
Miro odchytal v zápase na hřišti Olympiakos Nicosia celý zápas a mohl se radovat z vítězství 3:1. V přímém souboji o páté místo tabulky inkasoval gól až v 89. minutě utkání.

Martin Vozábal (Škoda Xanthi /Řecko/)
V atraktivním duelu proti Olympiakos Piraeus nastoupil až v samém závěru utkání v 87. minutě. Byl u toho, když se jeho tým mohl radovat z remízy 0:0. V současné době je Xanthi na čtvrtém místě tabulky s pětibodovým náskokem na páté Egaleo.