Ve středu 13. října od 9 hodin dopoledne začne prodej vstupenek na zápas FORTUNA:LIGY mezi Dynamem České Budějovice a Slavií Praha. Zájemci o vstupenky je mohou kupovat prostřednictvím prodejního portálu ticketlive.cz nebo na prodejních místech TicketLIVE.

Do prodeje půjdou s určitým omezením téměř všechny volné vstupenky. Prodávat se nebudou vstupenky na hlavní (západní) tribunu. Tato tribuna je již téměř zaplněna držiteli permanentek a navíc je potřeba držet rezervy pro partnery Ligové asociace a také pro hostující klub. Po vzájemné dohodě Dynama a Slavie nepůjdou do veřejného prodeje ani vstupenky do sektoru (kotle) hostujících fanoušků. O distribuci vstupenek pro hostující fanoušky se postará přímo v Praze Slavia Praha.

Vstupenky na zápas se Slavií Praha se budou prodávat ve dvou cenových hladinách. Standardní cena vstupenky je 300 Kč. Děti ve věku od 7 do 15 let mohou kupovat vstupenky v hodnotě 100 Kč a děti do šesti let mají vstup zdarma bez nároku na místo na tribuně.

Stejně jako při předchozích zápasech je možné vstupenky kupovat online na webu www.TicketLIVE.cz a následně mít vstupenky buď vytištěné a nebo v aplikaci v mobilním telefonu. Vstupenky je možné navíc kupovat i osobně v prodejních místech TicketLIVE. V Českých Budějovicích se jedná například o Music centrum v Krajinské ulici.

Také v průběhu října platí bezpečnostně hygienická pravidla jako při minulých zápasech. To znamená, že stadion na Střeleckém ostrově může využít celou svou kapacitu bez omezení. Každá osoba vstupující do areálu stadionu musí ale před vstupem prokázat svou bezinfekčnost (v papírové nebo elektronické podobě). To lze doložit například potvrzením o negativním PCR testu (maximálně 7 dní staré), příp. potvrzením o negativním antigenním testu (maximálně 72 hodin staré), příp. potvrzením o dokončeném očkování (osoba musí být minimálně 14 dní po dokončeném očkování) a nebo potvrzením o prodělání onemocnění v předešlých 180 dnech. Klub jako vždy pro fanoušky připravuje v den zápasu možnost antigenního testování přímo před stadionem.