Fotbalisté Dynama odehrají ve středu odpoledne poslední přípravný zápas před startem dohrávky letošní sezony FORTUNA:LIGY. Doma na hlavním stadionu na Střeleckém ostrově vyzvou druhý tým tabulky - Viktorii Plzeň. Utkání se odehraje bez přítomnosti diváků a médií.

Přesně týden před startem dohrávky základní části FORTUNA:LIGY odehrají svěřenci trenéra Davida Horejše zápas proti Viktorii Plzeň, tedy proti soupeři, se kterém hráli v úvodu března vůbec poslední soutěžní zápas před pauzou zaviněnou pandemií koronaviru.

Pro oba soupeře to bude generálka na závěr letošní sezony. Jihočechy čeká příští středu domácí utkání se Slovanem Liberec a Viktorka jede ve stejný den ke šlágru na pražskou Letnou, kde se utká se Spartou.

Kvůli vládním opatřením se zápasu mezi Dynamem a Plzní může zúčastnit maximálně 100 osob, a to včetně všech hráčů a členů realizačních týmů. Oba kluby se tak vzájemně dohodly, že zápas odehrají za zavřenými dveřmi. To znamená, že se na zápas nedostanou žádní fanoušci a ani například zástupci médií.

Po vzájemné dohodě klubů neproběhne ze zápasu ani internetový videopřenos a průběh utkání, které odstartuje v 16 hodin, bude možná sledovat pouze v textové online reportáži na webu www.onlajny.com. Přímý odkaz na online reportáž naleznete ZDE.

Dynamo vs. Viktorka