Posilování kádru pokračuje, Jihočeši získali do svého týmu staronové jméno. Návrat na jih Čech hlásí ofenzivně laděný Jakub Hora, který už v minulosti v Dynamu dvakrát působil. Naposledy nastupoval za polský Podbeskidzie, s klubem podepsal smlouvu na dva roky.
Jakub Hora u podpisu smlouvy

Ofenziva Dynama získala do svých řad zvučné jméno. Po sedmi letech se do budějovického klubu vrací Jakub Hora, který se stane poprvé kmenovým hráčem Jihočechů. „Když došlo k prvnímu kontaktu, tak jsem si řekl, že by to mohlo být do třetice všeho dobrého. Mám tu stále spoustu známých, nejdu do nového prostředí. Doufám, že to bude úspěšný návrat," řekl na úvod.

Jak už třicetiletý fotbalista zmínil, do černobílého klubu už se přesouvá potřetí v kariéře. Tentokrát přestupuje z Teplic. „Už jsem tu byl dvakrát, pokaždé na půlroční hostování z Plzně. Vždy jsem tu byl úspěšný a dařilo se mi, tak doufám, že na to navážu," okomentoval své předchozí působení.

S příchodem je spokojený i nový majitel. „Kuba Hora je výborný fotbalista a všichni věříme tomu, že to bude skvělá posila pro náš tým. V závěru loňské sezony jsme měli problémy s ofenzivou a právě Kuba by nám měl pomoci tento problém vyřešit," dodal JUDr. Vladimír Koubek.

Opačným směrem putuje David Ledecký, který v Teplicích uspěl na zkoušce a do severočeského klubu přestoupil.