Ve druhém domácím utkání fotbalisté Dynama nebodovali. Na Střeleckém ostrově po většinu času prohrávali, protože Baník si vytvořil jednogólový náskok už v prvním poločase. Utkání, které nakonec skončilo 1:3, hodnotil kapitán Martin Králik.

Dvě přesné hlavičky a jedna pohotová střela. Dynamo ve třetím kole proti Baníku třikrát inkasovalo a na body doma nedosáhlo. „Je to pro nás poměrně krutá porážka. Ze tří odehraných zápasů to byl náš nejpovedenější výkon, ale bohužel jsme si dvakrát neporadili s centry, které do vápna přiletěly. Připravovali jsme se na to, říkali jsme si to a stejně jsme z toho dvakrát inkasovali," štvalo po utkání Martina Králika.

O snížení na 1:2 se v 58. minutě postaral po parádní individuální akci Fortune Bassey. Dynamo si po vstřelené brance vytvořilo tlak, ze kterého však nedokázalo vyrovnat. „Věřili jsme, že srovnáme. Bylo vidět, že nám gól pomohl, a dokonce i šance přišly, ale neproměnili jsme je. Mohlo to dopadnout jinak," přemýšlel slovenský kapitán.

Po třech kolech tak mají Jihočeši stále jenom tři body, které získali v prvním kole s Teplicemi. „Všichni v kabině víme, že herně nám první dvě kola nevyšla. Tentokrát jsme podali zlepšený výkon, ale udělali jsme chyby, které nás stály celé utkání."

Sám slovenský obránce měl v průběhu zápasu plno práce. Proti ostravským hráčům podstupoval jeden souboj za druhým. „Věděli jsme, že mají vysokého hrotového útočníka, na kterého si musíme dát pozor. Nesoustředil jsem se jenom na souboje, snažil jsem se připravit komplexně. Beru to tak, že v každém utkání se do soubojů musím dostat," dodal na závěr.