Trenér domácích Jaroslav Vavroch před zápasem věřil ve vítězství svého mužstva, které si po sérii neúspěšných zápasů nutně potřebovalo zvednout sebevědomí, ale ani hosté se netajili cílem odvézt si z jihu Čech nějaký ten bod. Po bezbrankové remíze 0:0 byli nakonec spokojenější hosté z Břevnova.
Za slunečného počasí začal zápas pozvolným tempem a oba týmy se v úvodu na hřišti spíše hledaly. Až v 6. minutě se poprvé osmělili domácí, ale na dlouhý centr Druláka z pravé strany Gruber ve vápně nedoskočil. Vzápětí se do prvního náznaku šance dostali i hosté, ale hrubé chyby Adama na vlastní polovině hřiště nedokázal hostující útočník Lískovec využít a o míč vzápětí přišel. Obě mužstva měla problémy s přesnější nahrávkou, ale přesto se ve 14. minutě zrodila první vyložená gólová šance domácích. Centrovaný míč z pravé strany hřiště zpracoval na rohu velkého vápna domácí kapitán Knietel, prudkou přízemní přihrávkou našel na hranici malého vápna nabíhajícího Druláka, který patičkou tečoval míč k levé tyči brankáře Stránského. Ten byl však pozorný a téměř zázračně střelu chytil. Domácí vycítili svojí šanci, zatlačili soupeře a hned za okamžik znovu zle vystrašil hosty ranou z hranice velkého vápna Gruber, brankář ji ale s obtížemi dokázal vyrazit.

Na druhé straně měli hosté ve 20. minutě po faulu Knietela na Vlčka výhodu přímého kopu, ale střela Lukeše branku domácích neohrozila. V následujících minutách se iniciativy chopili hosté a vybojovali 2 rohové kopy, ale oba dva bez větších problémů budějovičtí zadáci odvrátili. I nadále se hrál pouze průměrný fotbal, ve kterém se kupily nepřesnosti a fauly na obou stranách hřiště. Ani jeden z celků nebyl znatelně lepší, i když hosté měli mírnou územní převahu. Až ve 38. minutě se znovu ke slovu dostali domácí a po rychlé akci se do slibné střelecké pozice propracoval Gruber, ale s jeho střelou po zemi neměl brankář problémy. Hosté odpověděli za 4 minuty povedeným brejkem, který však skončil pouze rohovým kopem, díky rychlému návratu domácích obránců. Rohový kop se Pražanům příliš nevydařil a do útočení se opět dali Budějovičtí, kterým se málem podařilo zaskočit hosty těstě před přestávkou. Po rozehrání rohového kopu Jihočechů se hostům podařilo odkopnou míč pouze na kopačky domácích a rychlý průnik Grubera musel hasit faulem na hranici pokutového území Bezpalec. Na následný přímý kop si nejlépe vyskočil Drulák, ale míč poslal hlavou těsně nad.

Do druhého poločasu nastoupili domácí se změnou na hrotu, kde Druláka vystřídal Hrbáč, ale aktivněji začali hosté a již ve 48. minutě Peroutka ukopl pronikajícímu Vlčkovi balón pouze k nohám Lískovce a ten zcela osamocen pálil z hranice velkého vápna těsně vedle. Vzápětí po faulu na aktivního Lískovce zahrál po centru Lukeše Vlček hlavou pouze do rukou připraveného brankáře. V těchto fázích zápasu byli hosté lepším týmem a zle zatápěli domácí obraně. V 51. minutě se po centru z levé strany dostal k hlavičce z malého vápna Lískovec, ale přestřelil. Teprve v dalších minutách se hra Budějovických začala postupně zlepšovat a v 62. minutě si vybojovali slibnou příležitost po rozehrání rohového kopu, ale rozhodčí odpískal faul na hostujícího brankáře. Domácí posléze podruhé vystřídali, když za Čápa přišel Šafránek. V 65.minutě se zrodila největší šance zápasu, když po faulu na pronikajícího Marušku, zahrával Adam přímý kop do pokutového území hostů, kde došlo k obrovskému zmatku a míč chvíli poletoval ve vzduchu nad brankovou čarou, ale poté se odrazil mimo branku. Domácí znovu přitlačili hosty do defenzivy, ale nepodařilo se jim vypracovat si nějakou další slibnou příležitost. Naopak do zcela otevřené obrany Budějovic se jako blesk z čistého nebe vydařil brejk hostů a Rosenkranz běžel skoro přes půl hřiště sám na brankáře, ovšem Jihočechy podržel mladý brankář Křížek a reflexivně nohama jeho střelu vyrazil. Hosté jakoby polití živou vodu opět převzali taktovku utkání a začali hrozit dalšími útoky. V 83. minutě se v pokutovém území domácích srazil Peroutka s unikajícím Lískovcem, ale píšťalka hlavního sudího zůstala i přes vydatné protesty hostů němá. Až v 88. minutě si opět gólovou příležitost vytvořili domácí, když se po rozehrání rohového kopu ocitl na hranici malého vápna u balonu zcela osamocený Peroutka, ale zcela nepochopitelně netrefil odkrytou branku a míč skončil nad. Budějovičtí se vrhli všemi silami do útoku, ale když brankář hostů vytlačil v nastaveném čase i povedenou hlavičku Marušky těsně nad, ukončil rozhodčí utkání za spravedlivě smírného stavu 0:0.