Ve finále krajského poháru ve futsalu FIFA porazil obhájce SK Dynamo PCO Č. Budějovice, nováček druhé ligy, přeborový Absolutteam ČB 6:2 a postoupil do celostátního kola. Pro tým bývalého Rudolfova to byla vítězná premiéra pod novým názvem. Poprvé za něj nastoupily posily Roman Lengyel a Petr Benát, bývalí kapitáni Dynama ČB ve fotbalové lize.

Druholigový nováček, který se připravuje na premiéru v celostátní soutěži, vstoupil finále aktivně a již po pěti minutách si vytvořil dvougólový náskok. Převahu korunoval do přestávky dalšími dvěma góly a osudu finále bylo rozhodnuto. Absolut sympaticky bojoval až do samého závěru. Dokonce snížil na 2:4, ale poslední slovo měli kapitán Hrbáč a debutující Lengyel, který v poslední minutě povedenou ranou do šibenice uzavřel skóre na 2:6.

Vítězné Dynamo nastoupilo na palubovce v českobudějovickém Suchém Vrbném, kde bude hrát domácí zápasy 2. ligy Západ, v sestavě Beránek - Hrbáč, Pouzar, Lengyel, Benát, Jasanský, Peterek. Do startu soutěže by měl nováček ještě posílit o Luboše Pecku, další známé jméno z fotbalových trávníků a nejlepšího kanonýra Gambrinus ligy 2006/07 v barvách Ml. Boleslavi.

Absolutteam ČB – SK Dynamo PCO ČB 2:6 (0:4)
Branky: Škoda, Novotný – Jasanský a Pouzar 2, Hrbáč, Lengyel.