V neděli 24. října hrají fotbalisté Dynama zápas 12. kola FORTUNA:LIGY proti mistrovské Slavii Praha. O vstupenky je velký zájem, přesto jsou stále k dispozici.

Klub dal do prodeje kromě hlavní tribuny prakticky všechny vstupenky a pět dní před výkopem je stadion prakticky zaplněný. Východní tribuna je již zcela vyprodaná a volné vstupenky zůstávají již pouze na jižní a severní tribuně. „Na konci týdne s velkou pravděpodobností do prodeje uvolníme ještě nevyzvednuté rezervace vstupenek LFA a partnerů na hlavní tribuně. Nyní ale stále ještě musíme čekat a vstupenky rezervovat," říká PR manažer Dynama Aleš Strouha.

Vstupenky na zápas se Slavií Praha se prodávají ve dvou cenových hladinách. Standardní cena vstupenky je 300 Kč. Děti ve věku od 7 do 15 let mohou kupovat vstupenky v hodnotě 100 Kč a děti do šesti let mají vstup zdarma bez nároku na místo na tribuně.

Stejně jako při předchozích zápasech je možné vstupenky kupovat online na webu www.TicketLIVE.cz a následně mít vstupenky buď vytištěné a nebo v aplikaci v mobilním telefonu. Vstupenky je možné navíc kupovat i osobně v prodejních místech TicketLIVE. V Českých Budějovicích se jedná například o Music centrum v Krajinské ulici.

Jisté je, že do zápasu proti Slavii nebudou moci nastoupit Mick Van Buren a Patrik Hellebrand, kteří jsou v Dynamu na hostování právě ze Slavie. „Beru to tak, jak to je. Přestože nebudu moci nastoupit, zápas si nenechám ujít. Věřím, že to bude skvělá reklama na fotbal a že zápas bude sledovat zaplněný stadion," věří Patrik Hellebrand.

VSTUPENKY | Již v neděli nás čeká zápas proti SK Slavia Praha. Vstupenky mizí rychlým tempem, přesto jsou ale stále k dispozici. Pokud chcete dorazit, tak neváhejte a kupujte! ONLINE ➡ https://bit.ly/vstupenky-slavia OSOBNĚ ➡ https://www.ticketlive.cz/cs/salepoint

Zveřejnil(a) SK Dynamo České Budějovice dne Úterý 19. října 2021