Již počtvrté se čeští fotbalisté do jednadvaceti let představí v rámci probíhající kvalifikace na mistrovství Evropy na Střeleckém ostrově. Prodej vstupenek na utkání proti anglickému výběru v pátek odstartoval na webu www.vstupenkyfotbal.cz.

Zatím stoprocentní úspěšnost mají po třech kvalifikačních zápasech čeští reprezentanti do jednadvaceti let na českobudějovickém Střeleckém ostrově. Postupně dokázali přehrát Slovinsko, Albánii i Kosovo, teď je na jihu Čech čeká nejtěžší soupeř ve skupině.

Na půdě Anglie se českému týmu nedařilo, připsal si tam dosud jedinou porážku v kvalifikaci. Aktuálně svěřencům trenéra Suchopárka patří ve skupině G první příčka se ziskem devatenácti bodů, druhá Anglie má ovšem odehráno o dva zápasy méně.

Vstupenky na utkání, které je naplánované na pátek 3. června, se budou prodávat ve dvou cenových hladinách. Na hlavní tribunu za 250 Kč, na ostatní tribuny za 150 Kč. Pokud se vstupenky nevyprodají v online prodeji, bude je možné zakoupit také v den zápasu přímo na pokladnách stadionu na Střeleckém ostrově.