Třetí zápasy v tomto týdnu se dorosteneckým celků akademie Dynama nadmíry vydařily. V celostátní lize hostily na Složišti Spartu Praha a ani v jednom případě se sparťané, kteří okupují přední příčky, neradovali z vítězství. Naopak. Budějovičtí si za předvedený výkon a bojovnost zaslouží absolutorium. Vysoko se cení výhra poslepované sestavy týmu U17.

Celostátní liga dorostu
U19: SK Dynamo ČB – AC Sparta Praha 0:0 (0:0)
Dynamo:
Lerch - Trmal (84. Špinar), Čoudek, Bartizal, Malý - Hák, Koutecký - Kolář (90.+2 Faltus), Pech, Coufal (74. Macák) - Hora (74. Hendrych).

Stanislav Rožboud, trenér U19: „Utkání asi sluší remíza. Vytvořili jsme si nějaké brankové příležitosti, hlavně v prvním poločase, ale chyběla kvalita v zakončení. Největší šanci měl po krásné akci Filip Koutecký. Druhý poločas měla Sparta územní převahu, ale chlapci byli odhodlaní, ukázali charakter a soupeři zamezili vstřelení branky. Jsem rád, že jsme po dvou prohrách dokázali hrát se Spartou vyrovnanou partii a můžeme dnes být spokojeni s bodem!“

U17: SK Dynamo ČB – AC Sparta Praha 2:1 (2:0) Góly: 6. Pechek, 30. K. Novák – 54. Rus.

Dynamo: Valenta - Loužecký, Licehamr, Koupal, Špinar - P. Zíka, J. Zíka, Hrabák - Hořánek (90. Mikšl), Pechek (73. Koudelka), K. Novák (75. Němec).

Filip Toncar, trenér U17: „Den před utkáním se nám rozpadla základní sestava, když nám onemocněli v pátek ráno dva hráči, večer třetí, a ráno před utkáním ještě čtvrtý hráč. V základní sestavě proti silnému soupeři tak hráli hráči s minimem zkušeností. O to víc je třeba vážit si výkonu, i výsledku. Především v prvním poločase jsme byli, myslím, nebezpečnějším týmem. Ve druhém poločase se soupeř začal více prosazovat. Bylo důležité, že jsme i my vydrželi být nebezpeční až do samého závěru a měli pasáže, kdy se nám dařilo držet míč a kontrolovat hru. Celý tým zaslouží absolutorium za srdnatý, kvalitní a odvážný výkon, na jehož konci stojí i velmi dobrý výsledek.“

Česká liga dorostu, skupina A
FK Příbram U18 – SK Dynamo ČB U18 1:2 (0:1)

Góly: 47. Přívozník - 14. Vančura, 85. Koudelka.

FK Příbram U16 – SK Dynamo ČB U16 1:6 (0:3)
Góly: 66. Němec - 30. Zevl, 38. Bartík, 45. Markytán, 47. Bartín, 49. Markytán, 63. Pivetz.