Devatenáctka prohrávala v Příbrami do přestávky již o dva góly, ale po hodině hry dvěma rychlými zásahy po sobě zásluhou střídajících hráčů vyrovnala a odvezl si bod za remízu 2:2. Tři body získal dorostenecký tým U17, když si vytvořil u Litavky již tříbrankový náskok. Drama až do konce a dokonalý obrat stavu nabídl duel dorostu U18 s o rok staršími hráči Vyšehradu. Pražané promarnili vedení 4:2 a prohráli 5:6. Kvůli vážnému zranění vyšehradského brankáře Pokorného, který po střetu s protihráčem upadl do bezvědomí, se nastavovalo 20 minut. Dynamo nejenže vyrovnalo, ale zúročilo přesilovku po třech minutách a vstřelilo vítěznou trefu. Na konci obou poločasů se prosadila ukrajinská posila Mykyta Starovyk.