Fotbalové Dynamo se po vzoru velkých klubů rozhodlo na Střeleckém ostrově vytvořit muzeum mapující historii klubu od samotného vzniku až po současnost. Ve snaze získat co nejzajímavější exponáty se klub obrací na bývalé fotbalisty, zaměstnance nebo fanoušky, kteří by mohli mít ve svých sbírkách nejrůznější fotbalové artefakty spojené s Dynamem České Budějovice!

Dynamo České Budějovice bylo založené roku 1905 a díky tomu se řadí mezi nejstarší české fotbalové kluby. Největším jihočeským klubem za více než stoletou historii prošla celá řada osobností, které doslova tvořily historii.

Nyní přišla chvíle, kdy by klub chtěl zevrubně svou historii zmapovat v nově vznikajícím muzeu. Dynamo tak přichází s veřejnou výzvou, jejímž cílem by mělo být získání zajímavých exponátů do muzea.

Máte doma historický dres, kopačky, kroniku nebo například pohár spojený s Dynamem České Budějovice? Nevadilo by vám ho zapůjčit do muzea? Ozvěte se nám prosím na email mdzuba@dynamocb.cz a moc rádi se s vámi na zápůjčce domluvíme. Děkujeme!