Žáci Dynama ročníku 2003 vyhráli doma v Českých Budějovicích kvalitně obsazený vánoční turnaj ve Všesportovní hale. Turnaj přichystalo Dynamo České Budějovice ve spolupráci s Českou asociací fotbalových hráčů. Patronem turnaje byl předseda představenstva Dynama Karel Poborský.

Turnaje se zúčastnilo celkem sedm mužstev. Vedle ligového Dynama se představily také dva týmy Baumitu Jablonec a po jednom celku Bohemians, Táborska, Písku a Prachatic. Hrálo se systémem každý s každým, při rovnosti bodů rozhodovaly vzájemné zápasy, případně počet nastřílených gólů. Celý turnaj ovládli nakonec fotbalisté Dynama 2003, kteří v průběhu celého dne čtyři zápasy vyhráli a dva remízovali. "Turnaj se ukázal jako velice kvalitní a jsme moc rádi, že jsme ho mohli zorganizovat," pochvaloval si jeden z pořadatelů David Horejš. Ten speciálně poděkoval především patronovi Karlu Poborskému a také panu Bešťákovi, který ve svém penzionu ubytoval fotbalisty Jablonce a Bohemians.

Výsledky Dynama na Vánočním turnaji:
SK Dynamo - Písek 4:2 (branky Brabec, Trmal, Vančura a Koutník)
SK Dynamo - MAS Táborsko 4:0 (Trmal 2, Horejš, Tůma)
SK Dynamo - Baumit Jablonec B 1:1 (Brabec)
SK Dynamo - Bohemians 1:1 (Alexa)
SK Dynamo - Baumit Jablonec A 3:1 (Budín, Alexa, Krch)
SK Dynamo - Tatran Prachatice 4:0 (Kubík 2, Budín, Trmal)

Individuální ceny:
Nejlepší brankář: Jiří Růžička (Prachatice)
Nejlepší střelec: Pavel Muška - 6 gólů (Bohemians)
Nejlepší hráč: Adam Koutník (SK Dynamo)

Vítězové turnaje (SK Dynamo ČB, roč. 2003):
Horní řada (zleva):
David Horejš st.(trenér), David Horejš ml., David Budín, David Krch, Roman Tůma, Karel Poborský (patron turnaje), David Trmal, Michal Kubík, Zbyněk Lerch (trenér)
Dolní řada (zleva): Tomáš Alexa, Michal Rezek, Dominik Trča, Tomáš Lerch, Jan Brabec, Adam Koutník, Jan Vančura

Hned následující den 28. prosince se odehrál také turnaj ročníků 2004. Na tomto turnaji mělo Dynamo hned dvojí zastoupení. Tým označený jako A obsadil druhou příčku, tým B obsadil třetí místo. Vítězem turnaje se stali fotbalisté SK Čtyři Dvory.