Poprvé v letošním roce mohli příznivci jihočeského fotbalu spatřit své oblíbence v akci. Na Složišti odstartoval již 4. ročník tradičního turnaje s příhodným názvem Zimní liga. Nováčkem a zároveň favoritem na vítězství letošního ročníku je třetiligový Spartak Sezimovo Ústí, který na úvod svedl tuhou bitvu proti dorostu Dynama. Nepříliš povedený vstup do turnaje má za sebou rezerva Dynama, která přes vytrvalou převahu nakonec jenom remizovala s Českým Krumlovem 2:2. Vítězně vstoupil do turnaje obhájce loňského vítězství Jiskra Třeboň.

Dynamo České Budějovice B – Slavoj Český Krumlov 2:2 (2:1)
Branky: 35. Zahálka, 42. Adamec – soupeř skóroval ve 45. a 57. minutě

Sestava Dynama B:
1.poločas: Vršecký – Trněný, Mácha, Kosobud, Ryšánek – Mašek, Šafránek, Zahálka, Picka – Košík, Adamec
2.poločas: Vršecký – Trněný, Mácha, Kosobud, Picka – Zahálka, Dobal, Rakovan, Mašek (Adam) – Kaňák, Ondrášek

Fotbalisté Dynama vstoupili do utkání poměrně rozpačitě a úvodních dvacet minut se hráči v purpurovém spíše sehrávali. S přibývajícími minutami ale získávali na jistotě a postupně začínali svého soupeře přehrávat. Ještě do přestávky získala rezerva dvoubrankové vedení. Nejprve se trefil testovaný Zahálka a druhou trefu přidal po rohovém kopu Adamec. Těsně před odchodem do kabin ale hosté snížili na rozdíl jediné branky.

Ve druhém poločase si juniorka vytvořila trvalou převahu, byli to však hosté kdo se v 57. minutě radoval. Do konce zápasu už diváci žádnou branku neviděli a soupeři se tak rozešli smírně 2:2.

V úvodním zápase Zimní ligy zvítězilo Sezimovo Ústí nad dorostem Dynama těsně 2:1. Mladíci Českých Budějovic byli svému soupeři velice důstojným soupeřem a ve vyrovnaném utkání měli k bodu velice blízko.

Dynamo České Budějovice dorost - FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 1:2 (1:2)
Branky: 35. Jasanský – soupeř skóroval ve 25. a 45. minutě

V dalším zápase si obhájce loňského vítězství z Třeboně poradil se svým divizním soupeřem z Jankova v poměru 2:0. Jednu branku zaznamenal Tomáš Sedláček, který strávil loňské jaro na hostování v českobudějovické rezervě.

Ve čtvrtém sobotním utkání porazily Prachatice Kaplici 0:1.