Po utkání byl zklamaný. Brankář Zdeněk Křížek již věřil v plný bodový zisk, jenže z posledního útoku domácí Frýdek - Místek srovnal a vybojoval bod. "Nechat si dát laciný gól v poslední minutě, to je nepřípustné," mrzelo českobudějovického brankáře.
Zdeněk Křížek

Dalo se něco dělat s vyrovnávacím gólem?
Asi ne. Nechat si dát takovýto gól v poslední minutě, to je hrozné. Přišel nakopnutý míč z poloviny hřiště, my jsme nechali soupeře proniknou až do šestnáctky. Přišel centrovaný míč na úplně volného hráče, který bez problémů skóroval.

Je o to větší škoda, že jste utkání skoro po celou dobu kontrolovali?
Odehráli jsme dobrý zápas. Až ve druhé půli na nás létal jeden centr za druhým, to jsme se opravdu hodně zapotili. Hru domácích nesmírně oživil Martin Vyskočil, posledních patnáct minut jsme si už jenom koledovali o inkasování, které přišlo.

Už po několikáté jste v utkání vedli, ale nedokázali jste urvat tři body.
Dobrou zprávou je, že neprohráváme. Na druhou stranu přicházíme kvůli individuálním chybám o výhry, musíme do dalších zápasů zlepšit defenzivní činnost.

Čím to, že jste poslední dobou v závěrech zápasů nervózní?
S Frýdkem to vyplynulo ze hry, kdy soupeř v posledních minutách na nás tlačil. Moc nás to mrzí, z vyhraného utkání máme zase pouze bod.

V pátek vás čeká druhé Znojmo. Co od utkání očekávat?
Nedáme soupeři nic zadarmo. Znojemští to mají dobře rozehrané na postup a u nás by rádi bodovali naplno. Nic nepodceníme a na soupeře pořádně nastoupíme. Bude to atraktivní utkání.

Až v nastavení přišlo Dynamo o výhru ve Frýdku (7.května 2016)

Tři remízy v řadě, celkem čtyři zápasy bez výhry. Tato série se Dynamu příliš nelíbila a Jihočechům se ji nakonec ve Slezsku přetrhnout nepodařilo. Svěřenci trenéra Horejše totiž vedli ve Frýdku-Místku po brance Milana Jurdíka ze závěru první půle. Ale v samotném nastavení zařídil dělbu bodů domácí Klabník.