Zápas Cheb - SK Dynamo

Fotbalisté SK ČB se na jaře zatím překonávají. Tři body přivezli dokonce i z Chebu a již pět utkání v řadě tak neprohráli! Vítězství Jihočechů se na západě Čech upeklo v první čtvrthodině - hned v 5. minutě se Vyskočil svým důrazem na rozmočeném terénu dostal ke střele a bylo to 1:0. Po patnácti minutách vedli hosté již o dvě branky, když se do černého trefil i Babka. Domácí se ve zbytku zápasu snažili, byli aktivnější, proti výborné defenzivě Českobudějovických se ale neprosadili.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Na tomto terénu se dá fotbal hodnotit jen velmi těžko. Naši techničtí hráči terénem hodně trpeli, ale dokázali se s tím vyrovnat a dvě branky v úvodu zápasu rozhodly. Musím určitě pochválit i obranu.