Zápas Bohemians - SK Dynamo

Hosté začali nejhůře, jak mohli. Hned v 1. minutě prošlápl Přibyl ošklivě Sanytrníka a od rozhodčího Krondla uviděl okamžitě červenou kartu. Domácí tak hráli prakticky celý zápas přesilovku, kterou ale využít nedokázali. V 55. minutě se sice Špakem dostali do vedení, avšak hned v 61. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Poborský.

Právě gól Karla Poborského byl vskutku nevídaný a mladý budějovický záložník opět potvrdil svou fotbalovou genialitu, když na vlastní polovině převzal balon, úchvatným sólem přešel přes několik soupeřů a následně z velkého úhlu propálil překvapeného Šimurku..

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Přiznám, že když šel Přibyl ven, že mi v tu chvíli bylo strašně. Hrát celý zápas v početní nevýhodě proti mužstvu, které je takto skvěle kondičně připravené, je nepříjemná vidina. Jako kluk jsem viděl film Sedm statečných, dnes v Ďolíčku jsem viděl ale deset statečných mého týmu..