Zápas SK Dynamo - Bohemians

Vůbec první vítězství o dva góly v sezoně si Jihočeši přichystali až na 22. kolo, ve kterém na domácím hřišti porazili Bohemians 2:0. Téměř šest tisíc diváků vidělo góly až ve druhém poločasu. Po vyloučení hostujícího Sanytrníka se nejdříve v 50. minutě prosadil po spolupráci s Pasákem Povišer a druhý gól přidal v 74. minutě Pěnička, kterého si našla přihrávka od Valachoviče. Za nesportovní chování pak viděl ještě osmou žlutou kartu v sezoně Karel Poborský, který tak přišel o možnost nastoupit v následujících zápasech s Ostravou a Spartou.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Věděl jsem, že Bohemka je zkušené mužstvo a obával jsem se, že bude problém prosadit se přes její obranu, zvlášť když doma máme určité problémy s koncovkou. Naše vítězství bylo zasloužené, protože více než 80% času jsme měli hru plně pod kontrolou.