Zápas SK Dynamo - Dukla

Poslední utkání sezony 1993/94, které mohlo Jihočechy posunout tabulkou na samou špičku, svěřencům Pavla Tobiáše nevyšlo. Fotbalisté SK ČB proti beznadějně poslední Dukle Praha sice začali dobře a již v 19. minutě vedli po trefě Poborského 1:0, avšak hosté ještě před koncem poločasu snížili Vašíčkem a začínalo se od začátku. Ve druhém poločase Jihočeši příliš nebezpeční nebyli, dvě vytvořené šance proměnit nedokázali a utkání tak skončilo nerozhodně 1:1. Dukla se s první ligou rozloučila a na Jihočechy zbylo šesté místo ligové tabulky. V konečném účtování je ale od třetího Baníku Ostrava dělil jeden bod..

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Z naší strany to bylo maximálně nepovedené utkání, nebál bych se říci doslova holomajzna. Většina hráčů se na hřišti trápila a mám pocit, že se už viděli na dovolené. Z výsledku i výkonu jsem dost roztrpčen a zklamán.