Zápas plný šancí odehrálo Dynamo ve Znojmě. Oba celky si vytvořily řadu gólových možností, Jihočeši jich měli hlavně ve druhém dějství víc. Nicméně branky padaly jen mezi 13. a 16. minutou, kdy nejprve poslal hosty do vedení Wermke, ale konečnou remízu 1:1 zařídil znojemský střelec Růsek.

Do sestavy Jihočechů se vrátil Elvis Mashike, jen na lavičce tak začal Jindřich Kadula. A byl to právě útočník z Demokratické republiky Kongo, který byl u zrodu první gólové akce. Po opatrné desetiminutovce Mashike ve 13. minutě vypálil štiplavou ránu, kterou brankář Veselý jen vyrazil k Romanu Wermkemu, jenž balon dorazil do sítě. O tři minuty později však bylo vyrovnáno. Lacko obloučkem našel na hranici vápna Antonína Růska, ten si připravil míč na levačku a střelou k tyči nedal Staňkovi šanci. Českobudějovický brankář tak poprvé inkasoval ve svém třetím startu.

Po vyrovnání Jihomoravané hýřili aktivitou a nebyli daleko od toho, aby zápas zcela otočili. Lacko byl opět v pozici nahrávajícího hráče, tentokrát připravil šanci pro Šamánka, jehož ránu ale výborně zneškodnil Staněk. Před poločasem však měli navrch černobílí. Ve 37. minutě se k zakončení dral Mashike, do rány mu ale skočil Svozil a následná šance Táborského tak byla zbytečná, protože sudí Orel odpískal Mashikemu hodně přísný útočný faul. V posledních vteřinách prvního poločasu měl ještě obrovskou možnost Jakub Pešek, ale po centru Mashikeho jej na brankové čáře vychytal gólman Veselý.

Druhé dějství bylo převážně v režii Dynama, které bylo aktivnější. Pár desítek vteřin po startu poločasu předával Pešek míč Javorkovi, který ale levačkou nezamířil z dobré pozici mezi tři tyče. Záhy zkoušel rovněž levou nohou pokořit Veselého aktivní Pešek, nicméně jeho ráně scházela razance. Po hodině hry měli svěřenci Davida Horejše největší příležitost. Javorek našel za obranou rozběhnutého Jakuba Peška, ten hledal před poloprázdnou brankou Iva Táborského, jenž ale míč netrefil a Dynamu vedení nezajistil.

Domácí se snažili přidat na aktivitě, ale nedařilo se jim vyzrát na pozornou defenzivu Dynama. Naopak střídající Petr Benát pláchl po levém křídle, ale z úhlu Veselého neprostřelil. V závěru oba celky přemýšlely o vítězství, ale gól už nepadl. Naopak v závěru musel hasit brejk soupeře za cenu druhé žluté karty Jakub Pešek. Kromě čtvrté žluté karty tak Pešek inkasoval i červenou kartu a bude muset vynuceně absentovat. Dynamo tak ze Znojma veze bod za remízu 1:1, ale neproměněné šance mohou hosty mrzet.

Jiří Balcárek (trenér Znojma): „V první půli jsme hráli to, co jsme chtěli. Měli jsme šance, mohli vstřelit další góly. Navíc jsme nedořešili několik dobře rozehraných situací. Nicméně druhý poločas se nám vůbec nepovedl, nevypracovali jsme si žádnou šanci, z toho jsem zklamaný. Naopak jsme mohli několikrát inkasovat, takže také musíme bod brát.“

David Horejš (trenér Dynama): „Respektujeme sílu soupeře a bod má svou váhu, ale mrzí nás zahozené šance ve druhém poločase. Po neproměněných šancích musíme bod brát, Znojmo pořád hrozilo. Do utkání jsme dobře vstoupili, dali vedoucí gól, ale soupeř brzy vyrovnal. O poločase jsme si řekli, že půjdeme aktivně dál, šance jsme měli, ale neproměnili je. O tom fotbal je.“