Dynamu se nepodařilo bodovat na prázdné Letné a prohrálo 3:1. Jihočeši předvedli sympatický výkon a chvílemi domácí tlačili. Rozhodující byl druhý gól Kweukeho, který padl v začátcích druhé půle, kdy byli svěřenci trenéra Cipra aktivnější. Jedinou branku Dynama vstřelil ve 35. minutě Markovič.

Trenér Cipro udělal oproti Baníku jedinou změnu. Jan Halama nastoupil v záloze místo Michala Rakovana. Jihočeši začali sympaticky. Po prvním rohu Otepky hlavičkoval Markovič a jeho hlavičce moc nechybělo. Sparta hrozila Kweukem, který nastoupil na hrotu. Po jednom z rohů domácích šli dva na dva Otepka se Sandrem, ale brazilskému záložníkovi míč na poslední chvíli ukopl Vidlička.

Několik desítek vteřin na to kopal roh Pražanů Hušbauer, míč propadl až k volnému Jarošíkovi, jehož střelu vyrazil Daněk. Ve 26. minutě už se ale domácí mohli radovat. Daněk musel pro míč z branky, při odkopu trefil Kweukeho a míč vyletěl vysokým obloukem do vzduchu. Chopil se ho Václav Kadlec a do poloprázdné branky skóroval.

Vyrovnání se prázdná Letná dočkala ve 35. minutě. Sandro vyslal krásnou kolmicí do šance Miroslava Markoviče, který lehkým obloučkem přehodil vybíhajícího Vaclíka a vyrovnal. Jihočeši po vyrovnání převzali iniciativu a Spartu nepouštěli do větších šancí. Výjimkou byla střela Hušbauera z dálky, která však na výsledku 1:1 po prvním poločase nic nezměnila.

Dynamo vstoupilo do druhé půle aktivněji, Klesa střílel tísněn do boční sítě. První střela na branku Pražanů však znamenala vedení pro svěřence Vítězslava Lavičky. Na rohu pokutového území se s míčem otočil Léonard Kweuke a přesnou střelou s pomocí tyče dostal balon do sítě. Hráči v rudých dresech po vedoucím gólu ožili, Pavel Kadeřábek dvakrát vystřelil těsně mimo.

Právě pravý záložník se dostal po standardní situaci do stoprocentní příležitosti, ale z velké blízkosti ho vychytal brankář Daněk. Poslední čtvrthodinka patřila znovu Dynamu. Příchody Zeby a Němce hru oživily a Jihočechy zatlačili domácí na vlastní polovinu. Na hrot se posunul Roman Lengyel, na kterého mířily dlouhé míče.

V malém vápně zkoušel nůžky Markovič, ale přestřelil. Stejný hráč měl i další možnost, ale po pasu Němce pořádně míč ani nezasáhl. Po neproměněných šancích přišel trest do otevřené obrany, kam pronikl Kweuke, přehodil si Daňka, nabídl míč Pavlu Kadeřábkovi, který jeho nabídkou nepohrdl.

Na stavu 3:1 už se v závěrečných vteřinách nic nezměnilo a Dynamo tak prohrálo po sympatickém výkonu na Letné o dvě branky.