Další kolo přivedlo na Střelecký ostrov poprvé v sezoně FK Teplice. Ty se s Dynamem utkaly premiérově v tomto ročníku. Českobudějovičtí fotbalisté začali dobře. Byli aktivní, což ve 20. minutě potvrdil přesnou hlavičkou Talovierov. Zkraje druhé půle na něj navázal Čolić z penalty a bylo hotovo. Domácí se radovali z výhry 2:0.

Domácí zahájili utkání dvěma po sobě jdoucími standardními situacemi. Nejprve se ujali přímého kopu, následně standardky, po níž přišel centr do vápna. S oběma momenty si však Tepličtí poradili. A následně sami kontrovali. Zblízkosti domácí branky hlavičkoval Tomáš Vondrášek. Byl nikým nehlídaný, balón do branky ale neusměrnil. Vorel, strážce budějovické svatyně, si tak mohl oddychnout. Na opačné straně se Dynamo radovalo z první branky. Maksym Talovierov stál tam, kde měl, a hlavičkou doklepl míč za brankovou čáru.

Obránce domácího celku byl vidět i o chvíli později. Tentokrát v defenzivě, když zablokoval střelu z hranice vápna. Hra se posouvala ze strany na stranu. O pár okamžiků později už se zase hralo v soupeřově vápně. Bradnerova pohotová dorážka ale byla zablokována. Ačkoliv jsme byli svědky velkého množství šancí na obou stranách i nadále, branku jsme již neviděli. Domácí tedy v poločase vedli 1:0.

Dvě minuty po startu poločasu vybojoval penaltový kop domácím Benjamin Čolić. Sám se pak stal exekutorem kopu a proměnil ho bez sebemenších problémů - 2:0. Přidal tak třetí branku v prvních třech jarních zápasech, kdy se ve všech případech trefil z penalty. Českobudějovičtí v následných minutách měli zápas pod kontrolou, Severočeši směrem do útoku nebyli příliš aktivní.

Hostujícímu celku se prozatím nedařilo brankově prosadit ani přes střídání, když na hřiště poslali Vukadinoviće nebo následně Mareše a Hyčku. Největší šanci na střídání pak hosté dostali v podobě pokutového kopu, když se faulem provinil Martin Králík. K penaltě se postavil Jakub Řezníček, jenže směr jeho střely Vorel vystihl. Od svého týmu si tak vysloužil velkou chválu, a navíc stále držel čisté konto. To pak udržel až do závěrečného hvizdu.

David Horejš (trenér Dynama): "Musím říct, že panuje obrovská spokojenost jak s výsledkem, tak s výkonem. Na rozdíl od minulého zápasu jsme dokázali na začátku zatlačit. V první půli jsme byli jednoznačně lepším týmem a povedl se nám i vstup do druhého poločasu. Po většinu času jsme kontrolovali hru, pouze vlastní naivitou jsme si to zkomplikovali. Ale nakonec jsme to zvládli dobře."

Radim Kučera (trenér Teplic): "Podali jsme lepší výkon než s Jabloncem. Situace pro nás byla těžká po první inkasované brance, kde našemu brankáři vypadl míč a nabídl soupeři úvodní gól. Měli jsme v první půli šance na srovnání, trefit se mohl Vondrášek nebo Řezníček. Do druhého poločasu jsme vstoupili hloupou chybou, kdy jsme soupeři darovali penaltu. To byl už druhý dárek pro soupeře. Zbytek utkání už si domácí pohlídali, navíc jsme nedokázali proměnit pokutový kop."