Jihočeši nepřekvapili na hřišti vedoucího Znojma a podlehli tamějšímu 1.SC 1:3. O jedinou branku černobílých se postaral v 30. minutě Milan Jurdík. Dynamo mohlo znovu litovat velkého množství neproměněných šancí, které je stálo důležité body.

Poprvé od úvodních minut nastoupil za Dynamo mladík Filip Vaněk. V sestavě naopak nefiguroval nemocný Jan Šimák a jen na lavičce zůstal také Michal Řezáč. Na úvodní branku se čekalo do 14. minuty. Hlavičkou se po rohovém kopu prosadil na přední tyči nehlídaný domácí obránce Radek Mezlík - 1:0. Druhou branku Znojma mohl pohotově přidat Ledecký, ale minul branku. Jihočechům se po nenápadné akci podařilo vyrovnat. Zmatků ve znojemské obraně dokázal využít Milan Jurdík, od kterého se odrazil míč po útočné snaze Benáta. V závěru půle nevyužil další dvě šance Ledecký, neprosadil se ani ve velké možnosti mladík Vaněk, který nedokázal potrestat zaváhání chybujícího brankáře Veselého. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1, který pochopitelně více vyhovoval hostujícím fotbalistům z Českých Budějovic.

Do druhé půle vstoupilo Dynamo nejhůře, jak mohlo. Ihned z první akce se do Křížkovy branky trefil Šimon Šumbera - 2:1. Dynamo po inkasované brance zvýšilo své úsilí o vyrovnání, ovšem vyrovnání bohužel nepřišlo. Šanci zahodil Tomáš Hájovský a po něm i Milan Jurdík. Po neproměněných šancí přišel tvrdý trest v podání třetí branky Znojma. Z dorážky se prosadil Bronislav Stáňa - 3:1. Dynamu už se v závěru nepodařilo ani snížit, tudíž prohrálo na hřišti vedoucího Znojma 1:3.

David Horejš (trenér Dynama): "Do utkání jsme nevstoupili dobře. Chtěli jsme hrát aktivně, což se nám ale nedařilo. Navíc jsme dostali gól ze standardní situace, kdy to při rohu domácí dobře zahráli. Pak jsme se zlepšili, dokázali jsme vyrovnat a do konce poločasu jsme tam měli další náznaky šancí. O přestávce jsme si řekli, že budeme chtít hrát nadále aktivně a že nesmíme udělat žádnou chybu. Jenže hned v první minutě jsme jí udělali a domácí jsme tak posadili na koně. I za stavu 2:1 jsme si ale vypracovali dvě jasné stoprocentní šance a tam se to lámalo. Nedali jsme je a poté jsme dostali lekci z produktivity, když se domácí dostali podruhé ve druhém poločase na naší polovinu a přidali třetí gól. Zápas jsme sehráli dobře, jenom se ukázal rozdíl v tom, jak hráči soupeře a naši hráči řeší situace ve vápně."

Radim Kučera (trenér Znojma): "Pozitivum je především to, že máme 29 bodů, což je perfektní. Utkání proti Budějovicím nebylo úplně tolik oku lahodící jako proti Táborsku, bylo to kostrbatější a upracovanější. Bylo tam na můj vkus hodně ztrát. My jsme ve větší psychické pohodě než Budějovice a štěstí se k nám přiklání daleko více, protože jsme v laufu."