Zápas Slavia - SK Dynamo

Velice překvapivou výhru na hřišti vedoucí Slavie Praha zařídil v pátém kole 1. ligy navrátilec Ladislav Fujdiar, který na hřišti v pražském Edenu zaznamenal obě branky budějovického týmu! Oba góly navíc stihl natěsnat do rozmezí mezi 50. a 53. minutou - nejprve se trefil po přímém kopu Tibenského a přiťuknutí Váchy a následně zvýšil na 2:0 po spolupráci Valachoviče s Jindráčkem.. Domácí sešívaní sice záhy snížili Hogenem, na vyrovnání ale již nedosáhli.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Věřil jsem, že nás už konečně opustí smůla, která nás provázela v předchozích zápasech, kdy jsme ztráceli body dost lacino. Tajně jsem tedy doufal, že bychom tady mohli uhrát bod. Myslím, že jsme odehráli velmi solidní zápas a že zápas měl v první půli vysoké parametry.