Zápas SK Dynamo - Plzeň

Tomáš Moravec (trenér Dynama): "Mladší žáci Dynama završili výtečný podzim doma remízou s Viktorií Plzeň. Tým hostí, kombinovaný hráči rokem narození 2005 a 2006, od začátku zápasu dobře kombinoval, vyhrával více osobních soubojů a snažil se co nejvíce držet míč. Navíc po chybě domácí obrany se dostal pohodlně do vedení 1:0. Dynamo poté hru vyrovnalo a to i výsledkově. Netrvalo však dlouho a Viktorka si vedení vzala zpět, které vydrželo až do poločasu. Druhý poločas se vyznačoval spoustou neproměněných šancí a to na obouch stranách, jednu ze šancí se však podařilo proměnit domácím a tak vyrovnaný výsledek vydržel až do konce. Trenérský tým je s remízou spokojen a remízu považuje za spravedlivou."