I juniorka o ligovém víkendu schytala debakl. Do Hradce Králové odcestovala pouze se čtrnácti hráči a Votroci jihočeskou družinku poslali zpět s šestigólovým výpraskem. O jediný zásah Dynama se postaral po pauze Filip Vaněk.

Jihočeši přijeli do Hradce Králové posílení o Limu a Hajduška z A-týmu, i domácí sestavu vyztužili. Votroci od úvodu na hřišti dominovali. Po deseti minutách už se skóre měnilo, když Lukáš Kraják ve vápně skóroval pohotově. Hradec zvýšil své vedení ve 23. minutě, kdy se po parádní střele radoval Daniel Trubač. Východočeši měli nadále navrch a ještě do přestávky rozvlnili síť za Hajduškem potřetí, když se po Zorvanově přihrávce znovu prosadil Daniel Trubač.

Po pauze pokračoval domácí koncert a trápení Dynama. To trošku zmírnil Filip Vaněk, jenž v 54. minutě pěknou střelou snížil. Jenže domácí neohroženě kráčeli za třemi body a k nim je přiblížil Daniel Trubač, který špičkou kopačky poslal míč mimo dosah Hajduška a dovršil hattrick. O minutu později bylo s hosty ještě hůř, když Petrusovu šanci dorazil do sítě Lukáš Kraják. O vítězi bylo rozhodnuto, ale domácí mohli přidat ještě další branky, Zorvan však nezakončil dobře. Snížit mohl Markytán, ale chybu brankáře Lindra nevyužil. Skóre uzavřel brankou na 6:1 v 84. minutě David Petrus.