S výrazně posílenou sestavou vyběhla v TCM Mladé juniorka Dynama k zápasu s pražskou Krčí. Povolená výpomoc zdatně zamíchala kartami v utkání, kdy na hřiště čtrnáctého přijel druhý tým tabulky. Proti Spartě Krč vypomáhala rezervě hned šestice hráčů: Zdeněk Křížek, Jiří Peroutka, David Homoláč, Ivan Dvořák, Jiří Jeslínek a Jan Gruber. Hlavním hrdinou zápasu se ale pohříchu nestal nikdo z fotbalistů. S postupujícím časem se totiž do této role postupně vžíval hlavní sudí. Po devadesáti minutách nakonec ukončil svou “one man show“ s částečným uspokojením obou stran díky remíze 1:1.
Vstup do zápasu, stejně jako následných pětačtyřicet minut, se odehrávalo spíše v režii Sparty Krč. Hosté působili na úvod zápasu aktivněji a více se snažili tvořit hru. Hráči Dynama jakoby se na hřišti spíše hledali a nedařilo se jim dostat do zápasového tempa. Nebezpečí ze strany Českých Budějovic hrozilo především po brejkových situacích. Po jedné z nich se ve 14. minutě dožadovali domácí pokutového kopu za sražení Jiřího Jeslínka, sudí byl jiného názoru. V 18. minutě zaregistrovali diváci první střelu zápasu. Na domácího Zdeňka Křížka jí vyslal kapitán Krče Krejcar, gólman Dynama skryl jeho střelu bez větších problémů ve své náruči. O další čtyři minuty později načasoval Jiří Hrbáč perfektní přihrávku, po které se řítil Jiří Jeslínek sám na gólmana Šilhavého. Českobudějovický útočník trefil pouze nohy padajícího gólmana. Hra se i nadále odehrávala především ve středu pole a utkání prozatím dominovaly obrany obou týmů. Po půlhodině hry poslal směrem k domácí bráně centr Viskup. Gólman Zdeněk Křížek a po něm ani dobíhající Waldhauser na míč nedosáhli. Konec prvního poločasu přinesl vzrušující momenty pouze díky několika ostřejším zákrokům a především slovním výpadům ze strany fotbalistů Krče.

Do druhého poločasu poslal trenér Karel Musil na hřiště čerstvého Luboše Myšáka a zároveň přeskupil jednotlivé hráče. Na hrotu tak zůstal Jan Gruber právě s Lubošem Myšákem, Jiří Jeslínek se stáhl do zálohy na místo Michala Mašáta, který zaujal post odstoupivšího Radima Pouzara. Lubomír Myšák vnesl do hry potřebné oživení a na Dynamu začala být patrná snaha zvítězit. V 50. minutě hledal právě Myšáka svým centrem Kosobud, obrana Krče byla pozorná a včas odvrátila. Českobudějovická rezerva zpřesnila ve druhém poločase rozehrávku a začala se více tlačit do vápna Krče. Další pokus vyslal na gólmana Šilhavého Luboš Myšák v 55. minutě, hlavičce domácího kanonýra scházela potřebná razance. Střelu pravačkou vyslal na hostující gólmana Luboš Myšák v 63. minutě, jeho ránu, stejně jako dorážku Ivana Dvořáka, kryl pozorný Šilhavý. V 71. minutě dostala Krč výhodu přímáku, kterou zužitkoval přesnou střelou Viskup – Zdeněk Křížek neměl nárok na dobře kopnutý balón dosáhnout – 0:1. To byla první a zároveň také poslední střela Krče, vyslaná mezi tři tyče ve druhém poločase. Právě v těchto momentech začal nejvíce ztrácet otěže zápasu hlavní sudí. Svůj podprůměrný výkon začal schovávat za hru v karty a jen zázrakem neviděl žlutou kartu také někdo z diváků. Tím ale nezabránil Dynamu v tlaku, který si Jihočeši v závěrečných minutách vytvořili. Alespoň vyrovnání docílil v 87. minutě Jiří Jeslínek, který se nejlépe zorientoval v závaru před bránou Krče a doslova dotlačil míč do Šilhavého brány – 1:1. Gólu předcházela situace, kdy Dynamo vytvořilo před bránou Sparty totální chaos. Míč létal ve vápně Krče zleva doprava a hosté nevěděli, kam dříve skočit. Zbývající čas už se hrálo minimálně. Hlavní sudí rozkouskoval hru a nadále pokračoval v karetním mariáši. Udělit žlutou neváhal ani rozcvičujícímu se Josefu Příhodovi, zatímco nepublikovatelný slovní atak fotbalistů Krče směrem k Janu Gruberovi ponechal bez odezvy. Co do fotbalového dění na trávníku se ale konečná remíza dá označit za spravedlivou.

Karel Musil: "Takovéhle zápasy vůbec nemají cenu. O osudu utkání totiž stejně rozhodne někdo jiný. Opakoval se scénář zápasu s Boleslaví. Namísto abychom měli výhodu pokutového kopu, tak se soupeř dostane do brejku. Hráčům můžu poděkovat za bojovný výkon. Takovýmhle způsobem se ale fotbal dělat nedá. To potom nemá vůbec smysl. Dneska jsme chtěli za každou cenu vyhrát, ale jak jsme viděli, tak dneska se nehraje fotbal na hřišti. "

Juraj Šimurka: "Musím říct, že s bodem jsem spokojený. V prvním poločase jsme byli malinko lepší, v tom druhém nás Budějovice dostaly pod tlak. Gól jsme dali z krásného přímého kopu, Budějovice vyrovnaly sice až v závěru ale určitě to bylo zaslouženě. Výsledek 1:1 bereme jako náš úspěch. Příchodem Luboše Myšáka se totiž hra Dynama výrazně oživila a domácí byli lepší."