V jakémsi předzápase prvoligových týmů zdolala nejtěsnějším rozdílem juniorka Českých Budějovic rezervní tým Teplic. Jedinou branku zápasu vsítil z pokutového kopu Petr Martínek. Penaltě předcházel nedovolený zákrok na Tomáše Stráského. Rezervnímu týmu Českých Budějovic tentokrát vypomáhali pendlové Zdeněk Křížek a Jiří Jeslínek. B-tým Dynama prodloužil sérii vítězných zápasů na tři a rázem se v tabulce vyhoupl do horních pater.
Vývoj zápasu v Bystřanech, kde hraje rezerva Teplic své domácí zápasy, byl poznamenán nepříliš kvalitním terénem. Domácí se velice rychle přizpůsobili, ale jejich nakopávané balóny celkem s přehledem řešila obrana Českých Budějovic. Naopak Dynamo se snažilo překvapit svého soupeře kombinací. V prvním poločase se dostal do šance Tomáš Stráský, vynikající gólman Slavík si s jeho pokusem poradil. Severočeši se spoléhali na standartní situace, žádná úspěch z nich ale nezaznamenala.

Ve druhém poločase mladíci Dynama ještě zvýšili svou aktivitu a odměnou jim bylo hned několik šancí. Směrem kupředu se dařilo Jihočechům postupovat především po pravé straně, odkud to zkoušeli Mašát s Pouzarem. Teplické podržel gólman Slavík také při šanci Luboše Myšáka. Na druhé straně se blýskl reflexivním zákrokem Zdeněk Křížek. Rozhodnutí přišlo v 74.minutě, kdy Michal Mašát vysunul, podobně jako v minulém zápase proti Hradci, Tomáše Stráského, jehož musela obrana Teplic faulovat. Následný pokutový kop proměnil Petr Martínek. Domácí tým si v závěru vytvořil převahu, Dynamo dokázalo odolat a ze severu Čech veze další důležité tři body.

Ohlasy trenérů

Karel Musil: „Zápas se hrál na poměrně nekvalitním a úzkém hřišti. Hru ovlivňoval nekvalitní terén. Domácí se snažili hrát nakopávané balóny, zatímco my jsme se snažili kombinovat. O poločase jsem klukům říkal, že zápas rozhodne jediná chyba a tak se také stalo. Domácí tým si v závěru vytvořil tlak, ale s trochou štěstí jsme vítězství udrželi.“