B-tým Dynama uspěl v jednom z nejdůležitějších zápasů podzimu! V rámci 10. kola divize totiž vyhrál na Složišti nad vedoucím týmem tabulky TJ Sokol Lom 3:1. Střelecky se prosadili Tolno, Veliký a Malecha. Hosté prohráli vůbec poprvé v sezoně, Dynamo se na ně v tabulce dotáhlo na rozdíl tří bodů.

Rezervní tým Dynama doplněný o několik hráčů z ligového A-týmu začal šlágr 10. kola skvěle. Již na přelomu druhé a třetí minuty vyhrál ve středu pole hlavičkový souboj Jiří Kladrubský, od kterého se míč dostal k Robinu Polanskému. Ten ho následně posunul na Emmanuela Tolna a ten tvrdou ranou z hranice vápna překonal brankáře Matouška. Českobudějovičtí fotbalisté se ale z vedení příliš dlouho neradovali. Hned v 11. minutě přišla nešťastná ztráta balonu na vlastní polovině, po které Neužil napálil míč do tyče Kerlovy brány. Hra následně pokračovala a přes Neužila a Grobára se míč dostal až na zadní tyč ke Zbyňku Musiolovi, který z bezprostřední blízkosti srovnal na 1:1.

V dalším průběhu prvního poločasu se především bojovalo ve středu pole. Opticky více na balonu byli sice hosté, avšak do vyložené gólové šance se prakticky nedostali a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1.

Skóre se potřetí měnilo v úvodu druhého poločasu. V probíhající 52. minutě prohráli hosté na hranici vápna několik klíčových soubojů, míč se dostal na pravou stranu k Malechovi, který zpětnou přihrávkou našel Christiana Velikého a ten pohotovou ranou vrátil Dynamu vedení. V dalších minutách se hrál oboustranně velmi pohledný a aktivně hraný fotbal. Největší šanci Dynama měl Bečvář, kterého ale vychytal brankář Matoušek. Definitivní rozhodnutí duelu přišlo až v úplném v závěru v nastavení. Ve stoprocentní gólové šanci mohl srovnat hostující Neužil, jenže přibližně z penaltového puntíku bránu netrefil a naopak ve třetí minutě nastavení po velké chybě hostující defenzivy postupoval sám na Matouška výborně hrající Jan Malecha, který přidal třetí branku budějovického týmu!