Béčko Dynama ve 28. kole České fotbalové ligy přivítalo na Složišti Bohemians 1905 B, kterým před zápasem patřilo v tabulce druhé místo. Bylo to ale Dynamo, které dokázalo urvat všechny tři body. Díky gólu Brabce ze startu druhé půle vyhráli svěřenci kouče Žmolíka 1:0 a v neúplném pořadí se posunuli na 10. místo.

Béčko českobudějovického Dynama se ve 28. kole třetí ligy chtělo pokusit o po dvou zápasech bez výhry znovu zabrat. Nečekala ho ale snadná mise vzhledem k tomu, že na Složiště přijel druhý nejlepší tým soutěže z Bohemians 1905 B.

Byl to ale domácí tým, který měl po půl hodině hry první výraznější šanci. Ta ale ještě gólem neskončila. První poločas skončil bez branek, hned na začátku té druhé už se skóre měnilo. V sítí Bohemians skončila hlavička Jana Brabce a Dynamo vedlo 1:0.

A na časomíře svítil tento výsledek až do samotného konce. Druhý gól Dynamo nepřidalo, šanci měli například Libor Bastl nebo Jiří Kladrubský, brankář hostů byl ale vždy pozorný. Skórovat se nepovedlo ani Bohemce, která odjíždí z jihu Čech bez bodů. Dynamo vyhrálo na jaře pošesté a v tabulce se posunulo na 10. místo.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): "Byl to zápas, který jsme měli pod kontrolou. Byla tam spousta šancí a strašně by mě mrzelo, kdybychom zápas výsledkově nezvládli. Kluci si vítězství zasloužili po všech stránkách a jen škoda, že jsme nerozhodli dřív. Soupeře jsme skoro do ničeho nepustili. Dneska tam nebyla slabina."