Ve druhém kole Divize A si rezervní tým Dynama spravil po úvodním nezdaru chuť a na Složišti rozstřílel Cheb 5:0. Jihočeši vedli už po prvním poločase o dvě branky, další tři přidali ve druhé půli.

Od prvních minut měli domácí fotbalisté navrch a dávali jasně najevo, že chtějí odčinit úvodní porážku v Klatovech. Převahu se jim však nedařilo přetavit v gólové šance. K úvodní brance jim tak pomohla až chyba brankáře Máchy, kterou potrestal pohotový Jan Malecha. Ještě lepší pozici vybojoval pro černobílé Jan Vítovec, který zvýšil na 2:0.

Druhý poločas nabídl podobnou podívanou jako prvních čtyřicet pět minut. Dynamo dominovalo a dařilo se mu navyšovat svůj náskok. Jako třetí se prosadila posila z A-týmu Jonáš Vais. O čtvrtou branku se deset minut před koncem postaral Emmanuel Tolno, na konečných 5:0 završil střídající Jakub Pařízek.

Jindřich Tichai (trenér Dynama B): „Od začátku jsme měli převahu, ale šance přicházely pomalu. K první brance nám pomohla chyba hostujícího brankáře, do poločasu se ještě trefil Vítovec. Ani po přestávce se obraz hry nezměnil a přidali jsme další branky. Vyhráli jsme zcela zaslouženě."