V zápase 7. kola České fotbalové ligy nestačila rezerva Dynama České Budějovice na severočeský Varnsdorf a prohráli 3:1. Jedinou branku budějovického celku vstřelil ve druhém poločase Michal Mácha.

Juniorka Dynama odehrála na hřišti Varnsdorfu dobré utkání, proto velmi produktivnímu domácímu celku ale ze čtyř střel třikrát inkasovala a naopak pouze jednou skórovala. Do utkání vstoupily oba týmy velmi opatrně a na první šanci se čekalo až do 16. minuty. A hned z toho byl první gól v síti Jihočechů. Po dlouhém nákopu z hloubi pole se nejlépe ve vápně zorientoval Ladislav Grubhoffer, který bez větších problémů uklidil míč za brankáře Vlka - 1:0. Ve dalším průběhu hry tým Dynama zvýšil tempo a několikrát se dostal na dostřel varnsdorfské brány, k vyrovnání to ale nestačilo. Naopak v samém závěru první půle odpískal rozhodčí Blažej za kontakt Svátka s protihráčem pokutový kop, který bezpečně proměnil Vlastimil Chod.

I druhý poločas přinesl vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Jihočeši se stále více tlačili do zakončení a zasloužená odměna přišla v 68. minutě, kdy se k po Nekvindově přizvednutí balonu dostal k míči na zadní tyči Michal Mácha, jenž pohotově snížil na 2:1. Kontaktní gól svěřence Jiřího Lercha hodně nabudil a k vidění byla naprosto vyrovnaná partie, během které měly oba celky několik dobrých možností ke vstřelení branky.

Rozhodující branku ale nakonec vstřelili v 83. minutě domácí, když se prosadil Jaroslav Jordák. Hned vzápětí sice vstřelil gól Dynama Michal Kaňák, ten ale nebyl pomezním asistentem pro údajný ofsajd uznán. Do konce zápasu pak zbývalo již několik málo posledních desítek vteřin a budějovickému celku se  již nepodařilo zápas více zdramatizovat. Utkání tak skončilo vítězstvím domácího celku v poměru 3:1.

Zdeněk Čadek (trenér Dynama): "Ve Varnsdorfu jsme sehráli minimálně vyrovnané utkání, ale inkasovali po individuálních chybách. Při našem tlaku jsme měli možnosti vstřelit branku, ale když dal Kaňák v 85 min gol, tak nebyl uznán.Naši hráči bojovali, ale k bodovému zisku jsme se nedostali."