B-tým jel hájit sérii dvou vítězných zápasů od startu jarní části ČFL do Domažlic. Na hřišti prvního týmu se mu ale na dobré výsledky proti Písku a Hostouni navázat nepodařilo. Béčko prohrálo v 18. kole výsledkem 0:2.

Béčko odcestovalo na hřiště Domažlic ve skvělém rozpoložení. Zejména vědomí toho, že vyhrálo na jaře dva zápasy ze dvou, nejprve derby v Písku a pak doma nad Hostouní, ho hnalo dopředu také v zápase s lídrem České fotbalové ligy ze západu Čech.

Jenomže hned v 17. minutě Dynamo poprvé inkasovalo. Pokutový kop si vzal na starost domácí kapitán Petr Mužík a poslal Domažlice do jednobrankového vedení. To udržely fotbalisté ze špice třetí ligy až do odchodu do kabin.

Ve druhém poločase se B-tým Dynama snažil odpovědět, místo toho ale inkasoval v 64. minutě podruhé. Tentokrát udeřil Robért Aubrecht, který se prodral na kraji vápna ke střele, a Domažlice vedly o dva góly. Tak nakonec zápas 18. kola ČFL také skončil.