Hned po zápase ligového áčka změřili síly se Spartou Praha i fotbalisté třetiligové juniorky Dynama. Letenský celek poslal do zápasu s rezervou Jihočechů paradoxně silnou ligovou sestavu, která i díky dvěma pokutovým kopům vyhrála 4:1. Jedinou branku Dynama zaznamenal Michal Kaňák.

Zatímco trenér Sparty Jozef Chovanec poslal do zápasu s Dynamem svou nejsilnější ligovou sestavu, Jihočeši dali příležitost třetiligové rezervě, kterou vedl trenér Jiří Lerch. Domácí fotbalisté měli sice od úvodních minut územní převahu, po několika šancích se ale skóre měnilo poprvé až ve 14. minutě, kdy po faulu brankáře Pešuly proměnil pokutový kop Ondřej Kušnír.

Statečně bojující mladíci Dynama si z inkasované branky hlavu nelámali a stále se soustředili na defenzivu. Přesto nechybělo mnoho a záhy po inkasované brance to mohlo být 1:1. Hned v 19. minutě totiž po závaru v pokutovém území napálil Filip Rein břevno Blažkovy brány! Před koncem poločasu domácí ale své vedení navýšili, když si parádní ranou z hranice vápna prezentoval Igor Žofčák. Těsně před hvizdem signalizující konec poločasu byl blízko k dalšímu gólu Kadlec, jeho ránu ale zastavila tyč budějovické branky.

Domácímu týmu vyšel i vstup do druhého poločasu. Hned ve 48. minutě Zeman našel přesným centrem Václava Kadlece, který hlavou potřetí překonal budějovického brankáře. Čestného úspěchu se dočkali i fotbalisté Dynama, když se v 72. minutě do odraženého míče po rohovém kopu opřel zpoza vápna Michal Kaňák, jehož pokus překvapil promrzlého Blažka, který odehrál dopolední i odpolední zápas.

Poslední slovo měli ale opět fotbalisté Sparty. V 86. minutě zastavil na hranici velkého vápna Novák nedovoleně Poloma a byl z toho druhý pokutový kop v zápase. K jeho zahrávání se postavil Václav Kadlec, jehož střela přesně k tyči znamenala zvýšení na konečných 4:1 pro Spartu.

Jiří Lerch (trenér Dynama): "Pro naše mladé kluky to bylo perfektní zpestření přípravy a také velká zkušenost. Jen málokomu se v přípravě poštěstí, aby si mohl zahrát proti Spartě v kompletní sestavě. Konečný výsledek samozřejmě odpovídá tomu, že Sparta je špička v naší zemi. Já jsem ale moc rád, že jsme to zvládli a s výkonem našich hráčů jsem spokojený."