Béčko Dynama v současné době kroutí sérii čtyř venkovních zápasů v řadě. Dva už má za sebou a s výsledky spokojené být nemůže. Po prohře s Vltavínem nestačily České Budějovice ani na Povltavskou FA, na jejímž hřišti prohráli ve 24. kole České fotbalové ligy 0:2.

Po porážce na hřišti Vltavína se Dynamo chtělo znovu dostat na vítěznou vlnu. Posloužit k tomu měl zápas 24. kola České fotbalové ligy na hřišti Povltavské FA, se kterou béčko na podzim remizovalo na svém trávníku 3:3. Utkání hrané ve stejný den jako ten, ve kterém áčko přejelo Jablonec, se ale Dynamo nevyvedlo.

Prohrálo stejným výsledkem jako před týdnem proti Vltavínu, tedy 0:2. O první branku se ve 23. minutě postaral domácí Patrik Vala a v 62. minutě zvýšil vedení Povltavské FA na dvě branky z pokutového kopu Filip Vala. Venkovní série Dynama, během které ho čekají ještě dva zápasy mimo svůj stadion, se tak zatím nevyvíjí podle představ.