B-tým Dynama se v ten samý den jako áčko, které hrálo ve Zlíně, představilo v zápase 20. kola České fotbalové ligy. A to na hřišti Sokolova, kam jelo s myšlenkami na třetí jarní triumf. Plány se mu podařily zhmotnit na výbornou, béčko vyhrálo 5:1.

Na hřiště posledního Sokolova jelo béčko Dynama s jednoznačným cílem. Chtělo vyhrát, potřetí na jaře slavit plný bodový zisk a odpoutat se od spodní části tabulky České fotbalové ligy. Podle toho zápas 20. kola začal, už v 6. minutě se hnal na branku Polanský, bohužel pro Dynamo ale neuspěl. O čtyři minuty později zkoušeli štěstí domácí, ztroskotali však na vynikajícím Andrewovi.

První gólové oslavy se dočkali přeci jen hosté. A to ve 13. minutě, kdy Matěj Prášek překonal na přední tyči gólmana Sokolova. V 16. minutě to bylo už 2:0. Na konci akce byl tentokrát Libor Bastl, který z hranice vápna poslal Dynamo do dvoubrankového vedení. To drželi Jihočeši ale jen krátce. Ve 23. minutě využil chyby v českobudějovických řadách domácí Auron Vranovci a snížil. To ale do poločasu ještě nebylo všechno, ve 34. minutě potřetí v zápase udeřilo Dynamo. Tomáš Hák nádhernou přízemní ranou k tyči zajistil Českým Budějovicím to, že šly do kabin za stavu 3:1.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Andrew nejprve zkraje chytil dobrou střelu Sokolova, v 56. minutě pak pelášil sám na branku Libor Bastl. Utekl obráncům, pak udělal kličku brankáři a zavěsil. 4:1 pro Dynamo. Poslední hřebíček do sokolovské rakve zatloukl Jonáš Vais. Ten v 79. minutě zakončil akci, která vedla ke gólu na konečných 5:1.