Béčko se po více než měsíci představilo na domácím hřišti, na své vystoupení a zejména výsledek ale bude chtít zapomenout. Se sousedy v tabulce z Přeštic prohrálo ve 26. kole České fotbalové ligy 0:2.

Béčko Dynama se po čtyřech venkovních zápasech znovu představilo před domácími fandy na Složišti. V utkání 26. kola České fotbalové ligy se chtělo pokusit navázat na triumf ze Zbuzan i na vítězství z posledních zápasů na jihu Čech. Jenomže to byly Přeštice, které mohly jít v 15. minutě do vedení. Jen díky brankáři Andrewovi se stav neměnil.

A to ani v nastavení prvního poločasu, kdy měly Přešitce, které před zápasem v tabulce s Dynamem sousedily a disponovaly stejným počtem bodů, další příležitost. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ten trval do 58. minuty. V té už byl Andrew na ránu Martina Suchého krátký. Do vedení se dostaly Přeštice.

Za další minutu to bylo už o dvě branky. Centr do vápna, zpracování, přihrávka pod sebe a šajtle na zadní tyč. Po této akci, na jejímž konci byl Petr Řezáč, vedli hostující fotbalisté 2:0. A tímto výsledkem nakonec utkání také skončilo.