Béčku se v Rokycanech nedařilo. Mladí fotbalisté českobudějovického Dynama v divizní skupině A prohráli 0:4 a poprvé v sezoně si ze zápasu neodnášejí ani jeden bod. Domácí tým o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase. Ve druhém pak své vedení kontroloval. Jihočeši jsou v tabulce stále na druhém místě. Náskok prvních Přeštic ale narostl na pět bodů.

Jihočeši jeli k utkání bez posil z A-týmu, který hrál ve stejné době v Mladé Boleslavi. Poprvé v sezoně naskočil do branky Martin Červenec, protože Daniel Kerl seděl na lavičce prvoligového A-týmu, ale debut v brance béčka si rozhodně představoval jiný. Černobílí nezachytili vstup do utkání. Soupeř byl lepší a jako rozhodující se ukázala psolední třetina první půle. Ve 31. minutě se po špatném odkopu hostí dostal do šance Jan Matas a neomylně skóroval – 1:0. Hned o sedm minut později se Rokycany radovaly podruhé. Střelou zpoza vápna se totiž prosadil Michal Černý - 2:0.

. Svěřencům trenéra Tichaie se příliš nedařilo ani ve druhém poločase. Vypracovali si jen jednu šanci, kdy po rohu Šestauber hlavičkoval mimo branku. To soupeř pak v 74. minutě využil brejkové situace a Jan Procházka utnul bodové naděje Jihočechů - 3:0. O dvě mnuty později pak stejný hráč dostal ve vápně více prostoru než měl a po centru se dokázal prosadit. – 4:0. Zápas se pak už jen dohrával a domácí se radovali z vítězství.

Jindřich Tichai, trenér Dynama: Zápas jsme špatně začali a celá naše první půle byla špatná. Neměli jsme nasazení a nelíbil se mi ani herní projev, což jsme si přenesli už z minulého zápasu. Góly jsme dostali laciné a prakticky jsme neměli vyloženou šanci. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.