Ve 14. kole třetí nejvyšší české ligy přivítal B-tým Dynama na Složišti druhý tým tabulky, rezervu pražské Slavie. Ta do Českých Budějovic přijela i s řadou známých hráčů. Ať už bývalí ligisté Michal Švec či matador Milan Škoda, tak také například mladý Nigerijec Ogungbayi, který už sbírá minuty i v prvním týmu Slavie.

V prvním poločase se role favorita ujal pražský soupeř, který po většinu hrací doby určoval tempo hry. Slavia si také vytvořila několik nebezpečných šancí, gól však vstřelit nedokázala. Nejblíže ke skórování byl v prvním poločase slávistický útočník Daniel Toula, který se dostal k hlavičce po přímém kopu hostů. Jeho pokus ale nádherným reflexivním zákrokem zlikvidoval strážce branky Dynama Colin Andrew.

zákrok Colina Andrewa proti hlavičce Touly. zdroj: onlajny.cz

Ve druhém poločase zápasu se na obou stranách začali objevovat chyby a tím se i celá hra začala kouskovat. K závěru zápasu se opět ujal tempa náš soupeř, žádná branka už ale nepadla a naše béčko si tak připisuje cenný bod do tabulky ČFL.

V zatím nedohraném 14. kole třetí nejvyšší soutěže tento zápas na posun týmy v tabulce neměl, Dynamo zůstává s 21 body na pátém místě, Slavia zase s 32 body nadále okupuje druhé místo, dva body za vedoucí Hostouní. V příštím, posledním podzimním kole ČFL se Dynamo opět utká se Slavií, tentokráte ale s tou z Karlových Varů, na jejíž půdě se příští pátek od 18:30 představí.