B-tým po domácím triumfu nad Slavií Karlovy Vary vyrazilo ve 13. kole České fotbalové ligy na hřiště béčka Bohemians 1905. Dlouho to z jeho pohledu vypadalo nadějně, nakonec ale rozdílem jediného gólu svěřenci kouče Dušana Žmolíka padli.

Béčko Dynama ve 13. kole třetí nejvyšší české soutěže vyrazilo na hřiště B-týmu Bohemians 1905. Už před startem vědělo, že ho nečeká jednoduchý souboj vzhledem k tomu, že pražskému klubu patřilo před utkáním místo v klidném středu tabulky. Na rozdíl od Dynama, které se nejlepším celkům zatím výsledkově vyrovnat nedokáže.

Byl to však hostující tým, který se po deseti minutách přihnal do první výraznější šance utkání. Gólman Bohemians Soukup ale chybu dokázal napravit. Horko bylo před domácí svatyní také po 44 minutách, kdy se dostal na dostřel Bečvář. Mířidla měl ale bohužel pro Dynamo seřízená špatně, skóre se tak neměnilo. I proto odcházely oba týmy do kabin s nerozhodným skóre.

Na rozdíl od prvního dějství vstoupili aktivněji do toho druhého Bohemians. Do první šance se sice dostali až v 60. minutě, příležitost to ale byla veliká. Zeman obešel brankáře Luksche, skóre na světelné tabuli však nakonec nezměnil. O tom, co ten samý hráč předvedl o tři minuty později, už se to však říct nedá. Vladimír Zeman po samostatném úniku nezaváhal a první trefou utkání dostal domácí do vedení 1:0.

Dynamo chtělo rychle odpovědět, v 71. minutě chtěl srovnat gólový účet Bečvář, ani tentokrát ale nepochodil. Podobně jako jeho spoluhráči v poslední dvacetiminutovce zápasu. České Budějovice jeden gól dostaly, nedaly ani jeden a na půdě pražských Bohemians prohrály těsně 0:1.