Juniorka Dynama v druhém zápase během herního soustředění v Uherském Brodu remízovalo se Slavičínem 1:1. Oba góly padly v prvním poločase, kdy se nejprve trefil za účastníka MSFL Kříž a poté za Dynamo vyrovnával Michal Kaňák.

V mrazivém sobotním podvečeru se v rámci soustředění v Uherském Brodě střetli fotbalisté juniorky Dynama s třetiligovým Slavičínem. V prvním poločase se po rohovém kopu Hnaníčka trefil hlavou Pavel Kříž. Slavičín měl v první části zápasu více ze hry, ale nedokázal již tuto převahu brankově zúročit. Budějovičtí vyrovnali po zaváhání slavičínského obránce Michalem Kaňákem ještě v první půli.

Druhý poločas soupeř zrychlil a zpřesnil hru a ke vstřelení gólu byl mnohem blíž než hráči Slavičína.