B-tým Dynama doufal na hřišti Karlových Varů v další jarní vítězství a posun v tabulce, byli to ale domácí, kteří ještě 18 minut před koncem vedli o dva góly. Po parádním návratu Dynama do zápasu ale brali jen bod za remízu 2:2.

Béčko českobudějovického Dynama se ve 27. kole představilo na hřišti Karlových Varů, kterým před zápasem patřilo v tabulce České fotbalové ligy předposlední místo. Byli to ale právě domácí, který ve 12. minutě šli do vedení. Prosadil se Emmanuel Okorie Ikechukwu. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Také v tom druhém jako první udeřili domácí. V 69. minutě zvýšil na 2:0 Sebastian Horník a s Dynamem to vypadalo bledě. O tři minuty později ale přišla snižující branka. Po centru Bastla procedil balon do sítě Daniel Hais a rázem to bylo už jen o gól.

A v samém závěru se pak Dynamo dočkalo vyrovnání. Na centr z pravé strany si naskočil Libor Bastl, asistent z první branky. Béčko českobudějovického klubu tak bralo po remíze 2:2 bod.