Rezervní tým Dynama České Budějovice se rozloučil se sezonou nejlépe jak mohl. V zápase 32. kola ČFL doma jasně přehrál Unin Cheb a zaslouženě zvítězil vysoko 5:0. Ústřední postavou zápasu byl Radim Pouzar, který dva góly sám vstřelil a na další dva přihrál.

Velká marodka a fakt, že se jedná o poslední zápas Unionu Cheb v ČFL, hodně poznamenaly výkon hostujících fotbalistů. Mladíci Dynama se do svého soupeře hned od úvodních minut hodně zakousli a ve 2. minutě hry to bylo 1:0, když gólmana Vacha propálil Miroslav Kučera. Neuběhlo ještě ani deset minut hry a mohlo to být již o dva góly - Rušánkovu dalekonosnou střelu ale zastavilo břevno. Jihočeši sice hráli s velkou chutí, hru obou celků ale "zdobily" velké nepřesnosti a za velkého vedra měl zbytek poločasu spíše průměrnou úroveň. V poslední pětiminutovce prvního poločasu o sobě dali vědět i hosté, Linhartova střela ze střední vzdálenosti ale brankový prostor netrefila. Když se pak v samém závěru netrefil mezi tři tyče ani hlavičkující Sedláček, odcházelo se do kabin za stavu 1:0 pro Dynamo.

Druhý poločas začal pro svěřence Karla Musila nejlépe jak mohl. Již v 52. minutě po Pouzarově stříleném centru přidal svůj druhý gól v zápase Miroslav Kučera a domácím rázem narostla křídla. Odpor Unionu zlomil pak v 72. minutě Radim Pouzar, na jehož přesně mířenou ránu k tyči byl gólman Vacho krátký. Jihočeši se pak v krátkém sledu trefili ještě dvakrát a zápas dohrávali v euforii. Nejprve v 74. minutě dorazil Pouzarovu střelu Zdeněk Ondrášek a následně pak v 78. minutě sám Radim Pouzar svým druhým gólem v zápase uzavřel skóre na konečných 5:0.

Domácí trenér: "Takovýhle výsledek jsem rozhodně nečekal. Potěšil mě výsledek a potěšila mě i hra méj týmu. Musím říct, že výsledek mohl být ještě výraznější, protože jsme měli další velké šance, ale na druhou stranu v prvním poločase jsme měli v naší hře chyby a v jeho závěru nám soupeř několikrát zle zatopil. Vedení 1:0 bylo dost ošidné a hráče jsem na to o přestávce upozorňoval. Dobře jsme vstoupili do druhé půle, druhá branka naše mladé kluky uklidnila. Do té doby byla na naší hře vidět nezkušenost, kdy jsme moc nepodrželi míč. Snažili jsme se hráče uklidnit a nasměrovat k tomu, aby ve velkém horku zápas zvládli, což se povedlo. Za rozhodující považuji třetí gól v zápase, kdy jsem odpor soupeře úplně zlomili."