B-tým po dvou vítězných jarních zápasech a jedné porážce přidal v 19. kole České fotbalové ligy poslední výsledek, který mu scházel. S béčkem Dukly Praha remizoval na Složišti bez branek 0:0.

Po porážce s prvními Domažlicemi si svěřenci Dušana Žmolíka dali za hlavní cíl pro zápas 19. kola České fotbalové ligy vítězství. A to nad béčkem Dukly Praha, které v sobotu na Složiště přijelo. O motivaci měl B-tým Dynama postaráno i vzhledem k tomu, že doma na jaře porazil Hostouň a s Duklou v tabulce sousedilo a mělo před zápasem s pražským sokem stejný počet bodů.

Hra se v prvním poločase přelévala z jedné strany na druhou, k vidění byly šance na obou koncích hřiště, ani jedna ale neskončila brankou. Neuspěli hráči Dukly, kteří pohořeli nad pátečním debutantem v zápase A-týmu Andrewem, štěstí nemělo v zakončení ani Dynamo. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas nabídl podobou podívanou. Příležitosti ke skórování měly oba týmy, ani jeden ale neuspěl. Buď vinou zablokování, nebo špatného míření. To byl třeba příklad střídajícího domácího Práška, jehož střela z dobré pozice mířila nad. Těsně před koncem se hnal téměř sám na branku hostující Šebrle, stejně jako v celém zbytku zápasu ale úřadoval Andrew. Dynamo tak urvalo bod za remízu 0:0.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): "Byl to jeden z našich herně nejslabších výkonů. V zápase se neobjevily žádné věci, které máme nacvičené. Byl to takový náhodný fotbal. V prvním poločase byly šance na obou stranách, ve druhém jsme až na šanci v závěru k ničemu nepustili. Ale dopředu jsme byli bezzubí, bylo tam pár náznaků, ale řešení nebylo dobré. Možná to bylo i terénem, po zimě hřiště ještě není dobré a klukům to dělalo problémy. Ale na to se vymlouvat nechci."