V posledním přípravném utkání se Dynamo představilo proti účastníkovi Ligy mistrů Red Bullu Salcburk a sehrálo s ním rovnocennou partii. Rozhodly dvě chyby, které Rakušané dokázali potrestat. Hned v první minutě se trefil Koita, ve druhém poločase na něho navázal Daka. Už v příštím týdnu by Dynamo mělo zahájit novou ligovou sezonu proti Slavii.

Poprvé v přípravě se v brance Dynama objevil zkušený Jaroslav Drobný a bohužel hned v první minutě inkasoval. Po velké hrubce v obraně se k míči dostal Sekou Koita a neměl problém balon dostat za vyběhnutého Drobného – 1:0. Brzy inkasovaný gól Jihočechům vůbec nepomohl a první minuty byli pod tlakem. Ale postupem času srovnávali hru a vytvořili si slušné šance.

Zřejmě největší z nich měl Matěj Mršič, jehož pokus vyrazil Stankovič jenom stěží. O pár chvil později zakončoval znovu, když to zkusil z přímého kopu, ale ani tentokrát nebyl úspěšný. Činit se ale musel i zkušený budějovický brankář, protože musel likvidovat pokusy Mwepu a Ulmera.

I druhý poločas nabídl pohledný fotbal s velkým množstvím šancí. Jako první vyzkoušel střídajícího Vorla Okafor, ale nový budějovický gólman si připsal dobrý zákrok. Na druhé straně se mohl trefit Kladrubský, ale jeho volej zastavil Stankovič. Znovu prosadit se mohl i autor první branky Koita, ale slabší nohou vystřelil těsně vedle.

Druhá branka zápasu přišla necelou čtvrt hodinu před koncem. Černobílí ztratili míč a po rychlém protiútoku se přesně trefil Patson Daka - 2:0. Velkou šanci na snížení měl zkušený Jiří Kladrubský, jenže ve vyložené pozici ho vychytal Stankovič. Dynamo tak podalo velice dobrý výkon, ale na favorizovaný Salcburk nestačilo.

David Horejš (trenér Dynama): „Zápas měl ohromnou úroveň. Nakonec rozhodla kvalita soupeře, který dokázal proměnit své šance. Jsme moc rádi, že jsme si vypracovali velké množství šancí, ale mrzí nás, že jsme je nedokázali proměnit. Výkon celého týmu byl velice dobrý a dá se na něm stavět. Bohužel jsme nebyli produktivní. Až na výsledek jsme moc spokojení."

Jesse Marsch (trenér Salzburgu): „České Budějovice hrály velmi dobře a intenzivně, přijely si to s námi rozdat. Byl to pro nás opravdu dobrý test. Komunikace na hřišti byla skvělá, implementovali jsme spoustu taktických věcí. Jsem velmi spokojený. Byl to opravdu dobrý krok v přípravě a bylo také důležité, že téměř každý hráč hrál celých devadesát minut."