Bez bodového zisku vyšli fotbalisté juniorky Dynama z duelu proti Mladé Boleslavi. Jihočeši i přes několik posil z A-týmu nedokázali přehrát středočeský celek. Nakonec prohráli 1:2, když hosté rozhodli ve druhém poločase. Jedinou trefu Dynama obstaral Roman Wermke.

Zápas se rozjel poměrně vyrovnaně. Po úvodním oťukávání se do územní převahy dostali Středočeši. Brzy také dorazily první brankové možnosti. Tu první zahodil Daniel Novák, v další trefil Radek Kopa o chvíli později tyčku. Mladá Boleslav se dočkala ve 22. minutě. Po nepřehledné situaci ve vápně se k zakončení dostal Vladyslav Yerkhov a prostřelil brankáře Olivu. Hosté posilněni o psychickou výhodu po vedoucí brance chvíli tlačili, ale o čtvrthodiny později se začínalo znovu. Po zaváhání brankáře Mikulce dostal míč do branky Roman Wermke. O poločase tak platil nerozhodný stav.

Převážit misku vah na českobudějovickou stranu mohl po změně stran z přímého kopu Rostislav Tomek. Jeho krásná rána však skončila těsně nad boleslavskou svatyní. Další šance pak měl střídající Kalousek, ale ani on nedotáhl akce do gólového závěru. A tak udeřilo na druhé straně. Z protiútoku se trefil David Novák a rozhodl o výhře Mladé Boleslavi. Domácí se pak totiž chvíli oklepávali z inkasované branky, vyrovnat se jim už nepovedlo. Nezdarem skončily nadějné pokusy Wermkeho, a tak Dynamo prohrálo těsně 1:2.